Bodyguardka

Bodyguardka https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531337/bmid_bodyguardka-65bedd0e8e038.jpg 4 199 59

Hanna Brooksová rozhodně nevypadá jako někdo, kdo dokáže zlikvidovat protivníka propiskou nebo vývrtkou na víno. Pod maskou nenápadné holky z Texasu se však skrývá profesionální bodyguardka, která kvůli hollywoodskému sexsymbolu Jacku Stapletonovi nasadí vlastní život. A taky srdce. Aby ho ochránila před šílenou stalkerkou, musí proniknout do Jackova soukromí a na ranči jeho rodičů předstírat, že je jeho přítelkyní. Jack je díky ní v bezpečí. Ale kdo ochrání bodyguardku před jejími city?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Motto

The Bodyguard , 2022

Literarytwins
16.03.2024 4 z 5

Žena jako bodyguardka? Ne, není to klišé a za mě je to jedno z nejzajímavějších povolání hlavních hrdinek, se kterým jsem se v knihách zatím setkala. Veselá obálka skrývající neméně veselý romantický příběh. Tato kniha byla mé první setkání s autorkou a rozhodně musím říct, že i když měla nějaké ty mouchy, přesto byla skvělá. Takové to super pohodové čtení, rom-com každým coulem.

Jack & Hana...on je slavný herec, ona bodyguardka, která se této zakázce vzhledem ke své životní situaci brání zuby nehty. Jenže nakonec sama žjišťuje, že možná...možná to nakonec opravdu bylo to, co potřebovala a konečně v životě byla přesně tam, kde měla být.
Hrdinové mezi sebou měli super chemii a zejména z jeho strany jsem to vnímala ihned. Hanna v tomto ohledu byla trošku emocionální neandrtálec. Částečně se to možná dalo omluvit její profesionalitou až za hrob a pracovním kodexem, ale všeho s mírou.

Bylo to nápadité a dobře vymyšlené? Ano, rozhodně bylo. Toto byla druhá kniha s bodyguardkou v hlavní roli a musím říct, že každý jeden příběh měl svou originalitu a kouzlo. Zde byla vtipná paní stalkerka a musím říct, že samotný zvrat jsem tedy nečekala a chvilku jsem byla solidně u čtení zaskočená, protože jsem to v tu chvilku sežrala i s navijákem.

Co mi na knize trošku vadilo, byly v některých místech opravdu rozevláté pasáže, které bych zkrátila a trošku bych asi nežrala úplně 100% Hannu. Ne, že by mi vysloveně vadilo, to ne, byla vážně super. Jen v případě jejího zaměstnání, kdy byla neskutečně nadaná, vnímavá a musela umět předvídat, tak v občas nebyla emocionálně vyrovnaná (počáteční drama) a naopak v některých ohledech zase byla slepá, jako patrona.

Nicméně i tak jsem si to fakt užila, krásně si u knihy odpočinula a určitě v budoucnu sáhnu i po dalších knihách od této autorky.

sidonka
16.03.2024 5 z 5

Příjemná oddechovka na sobotu, kde si trochu popláčete, kde přijde i trochu strachu, ale hlavně kde si zamilujete oba dva hrdiny a najednou je konec

strana394
13.03.2024 4 z 5

Za recenzní výtisk moc děkuju Albatrosmedia.
IG: @strana394

Pokud hledáte skvělou romantiku plnou perfektního humoru, Bodyguardka je něco pro vás. Krásný svižný příběh, který vás ale dokáže chytnout za srdce. Moc se mi líbilo, že Hanna tu byla vyobrazená jako silná, odvážná žena, která je klidně ochotná skočit do cesty kulce. Jack je hollywoodský sexsymbol, který si na televizních obrazovkách získal srdce tisíce dívek. Autorka tady dává krásně najevo, že bychom opravdu neměli dávat na první dojem, protože ačkoliv Hanna vypadá jako křehká žena, dokáže vás dostat na zem, že ani nestačíte mrknout. A všemi milovaný Jack v reálu není tak nafoukaný, arogantní a povýšenecký, jak se zdá. Ve skutečnosti má totiž moc dobré srdce a je to velký pohodář. Ale jestli si dovedl získat i Hannu, si budete muset zjistit sami.

evonra
11.03.2024 4 z 5

Občas je třeba " proložit" milou nenáročnou oddechovkou a přesně tohle zde bylo, za mne spokojenost.

simona8126
11.03.2024 2 z 5

(SPOILER) Kvůli vcelku vysokému hodnocení, které mě upřímně překvapilo, mám pocit, že jsem četla jinou knihu než většina lidí tady. Je to jistě pohodová a nenáročná romance, to můžu odsouhlasit. Ale do této knihy jsem šla v naději, že bude vtipná a zábavná, alespoň tu a tam. Bohužel byla jen směšná v nejhorším slova smyslu. Hlavní hrdinka se mi zprotivila hned na prvních stránkách svou nesmírnou arogancí a tvrzením, že její práce je mnohem zajímavější než cokoli, co máme ve svých nudných životech my, obyčejní lidé. Od té chvíle jsem jí přestala fandit, a pokud si hlavní hrdinku takhle znechutíte už na začátku, logicky se vám do dalšího čtení jejího příběhu moc nechce. Navíc jsem jí nedokázala věřit ani nos mezi očima.

Neustále o sobě prohlašuje, jak je profesionální, zkušená, prakticky nejlepší ve svém oboru a neskonale žádaná (navzdory tomu, že zároveň zmínila, jak je těžké se v tom samém oboru uplatnit a prosadit, takže si dle mého protiřečila). Přitom se nechá vyděsit každou neškodnou krávou, co jde okolo. Není schopná si zmapovat terén, ve kterém má pracovat, nezjistí si důležité informace o svém příštím působišti, takže se pak málem utopí v řece, která je široko daleko proslulá nebezpečnými proudy. Obklopí Jackův dům kamerami a týmem údajných profíků, přesto si tam jeho stalkerka chodí, jak se jí zamane. Asi proto, že všichni řeší víc aférky na pracovišti než práci samotnou, včetně Hanny.

Zkrátka, tahle Hanna mi byla neskonale nepříjemná a přála jsem jí jen to nejhorší. Její láska k Jackovi se zjeví naprosto odnikud po několika vcelku běžných společně strávených chvílích, na nichž jsem neviděla nic zajímavého ani zásadního, takže ani to jsem jí nevěřila. Nechápala jsem, jak k tomu došlo. Jack sám je sympaťák, ovšem docela nevýrazný. Navíc se úplně hloupě a bezdůvodně směje všemu, co Hanna dělá, i když ona objektivně nedělá vůbec nic. Z nějakého důvodu je ale náramně vtipná, akorát že já si toho opět nevšimla. Jack dostává méně prostoru než Robby, který se po celý příběh chová úplně nepochopitelně. Tahle postava, stejně jako nejlepší kamarádka Hanny, působí vyloženě hloupě, nesmyslně, jako ostatně celý příběh v mých očích. K dočtení posledních 70 stran se snažím dokopat už týden, což o kvalitách knihy vypovídá asi dost. Obdržela jsem ji v rámci spolupráce s Albatrosmedia, za což děkuji, ačkoli to pro mě byl bohužel velký krok vedle.

Sančez
09.03.2024 3 z 5

Teď jsem dočetla a bylo to krásné a pohodové čtení. Akorát byla chyba ve mě. Nemohla jsem se zpočátku začíst chtěla u mne propuknout čtecí krize, ale já se nedala a od poloviny už to fičelo a u některých scén jsem se smála nahlas. Od spisovatelky si určitě přečtu i další knihy.

EvikU.
09.03.2024 5 z 5

Jack a Hanna. Slavný herec a bodyguardka. Od začátku do konce skvělá romantika. Krásná láska, která překoná všechny nástrahy, problémy, která zdolá i ty nejvyšší vrcholy. Ano líbilo se mi to. Ale rozum mi našeptává, že to bylo až moc pohadkový. Srdce oponuje, komu na tom záleží, hlavně, že si čtenář užije čtení a na chvíli se ocitne ve světě ve kterém jsou uznávané pravé hodnoty v životě.

Záleží na tom, jak se člověk chová, jaký je k ostatním lidem, jestli umí lásku dávat i přijímat a ne o tom jak člověk vypadá. Jack je sice slavný herec, ale není snob. Rodina je na prvním místě. Přijíždí domů, aby byl co nejvíc s nemocnou matkou. Maminka se zase snaží urovnat vztah mezi bratry Jackem a Hankem tím, že u ní budou oba a časem si promluví.

A Hanna má dělat před rodinou Jackovu přítelkyni, aby je moc nevyděsili. Jackovi a následně i Hanně vyhrožuje zamilovaná stalkerka. Kdy nastane ten moment, že už přítelkyni nemusí hrát? Oběma je totiž přítomnost druhého velmi příjemná.

Ještě s nikým si tak hezky nepovídali, nikomu se tolik nesvěřovali, Jack se ještě nikdy tak moc nesmál. Ale s Hannou má záchvaty smíchu každý den

Její čtení jsem si neskutečně užila. Takhle nějak si představuji dokonalou lásku a život a já tomu nemůžu dát nižší hodnocení. Ve svém žánru si to zaslouží a já ji nečetla naposledy.

Leninkka
08.03.2024 5 z 5

Taková jednohubka. I když je každému jasné jak to asi dopadne, tak mě se kniha moc líbila :)

moudivlacek
07.03.2024 5 z 5

To je kniha, z které budete mít bolesti břicha, určitě, ale od smíchu. Já aspoň ano. A pomalu i astma z velkého řehotu. Některé scénky, to mi oči slzely smíchy ostošest.
Bodyguardka Hanna po pohřbu své matky dostává případ ochránit filmovou hvězdu Jacka. Ale hned od začátku má pocit, že všechny její zásady, "návody" a postupy berou rychle za své. Po příjezdu na ranč jsem měla pocit, že to Jack by měl chránit Hannu, hlavně pokud jsou v její blízkosti např. krávy a koně. A také jeden hňup, který si jí nevážil, ale zároveň odmítá ji přenechat jinému. Ale ani Jack to nemá lehké, ne všechny stalkeři chtějí po něm jen fotky či podpisy, navíc je donucen strávit nějaký čas s rodinou, s kterou se trochu odcizil díky rodinné tragédii. Jenže člověk míní a osud mění.
I když je to červená knihovna jak vyšitá, je tu i hluboká myšlenka, která mě hluboce zasáhla:
Chcete vědět, jak doopravdy poznáte, jestli jste hodní lásky?
Hloupá otázka.
Nepoznáte to. Nemůžete. Pochopitelně.
Život odpovědi na podobné otázky nenabízí.
Možná to ani není správná otázka.
Protože láska je něco, so si můžete nějak zasloužit. Ne vždycky jdete do rizika.
Láska není jako sláva. Nezískáte ji oceněním od druhých. Jde z vás.
Láska jste vy, tvoříte ji sami.
A milovat někoho jiného opravdu vychází, jak se ukázalo, ze schopnosti milovat sama sebe.

Dellphi
03.03.2024 5 z 5

Tak tohle se povedlo. Kniha mě do sebe vtáhla od první stránky a už nepustila. Příběh byl originální, vtipný, místy dojemný, a hlavně parádně napsaný. Líbil se mi autorčin suchý humor, to, jak dokázala popsat situaci i emoce hlavní hrdinky. Opravdu mě to bavilo, a konečně můžu říct, že si nepamatuji, že bych o něčem podobném už četla. Autorka na konci knihy píše, že největší zadostiučinění spisovatele je – přijít s příběhem, který obsahuje kouzlo, po němž čtenář touží. A upřímně můžu říct, že u mě se jí to povedlo. Kouzlo zapůsobilo a kniha mi sedla perfektně do nálady. Autorka jsem do této chvíle neznala, ale rozhodně to hodlám změnit.

BellaIrisBenson
03.03.2024

knížka má podle mě originální nápad toho, že holka nepotřebuje kluka na to aby se ochránila, že to zvládne sama a co víc, že ona dokáže ochránit jeho. Hana nejdřív vypadá jako normální dívka, která se nedokáže ubránit a nikdo by neřekl, že se třeba dokáže ubránit jen otvírákem na víno, ale opak je pravdou. V převlečení za holky z Texasu se snaží ochránit Jacka. Musí ho ochránit před jeho velkou fanynkou a stalkerkou, tak že bude hrát jeho přítelkyni. Hana Jacka dokáže ochránit, ale sama sebe nedokáže ochránit před city.
Knížka se mi upřímně, kvůli nápadu holky která se dokáže ochránit sama, strašně moc líbila a jsem mně osobě se četla fakt strašně hezky, byla krásně napsané a je to taková krásná lehká romantika která ti zlepší náladu i když teda chvílemi máš pocit že bys tu knihu vyhodil/a oknem

Za knihu děkuju @albatrosmedia.cz

blanka5960
03.03.2024 4 z 5

Pěkný romantický příběh, u kterého jsem se skvěle bavila. Prožila jsem při čtení celou škálu emocí. Smála se, byla naštvaná, cítila naději, plakala jsem, cítila jsem se zamilovaně, milovala jsem ale i nenáviděla .....
Bylo to mé první setkání s autorkou, přesto jsem však měla při čtení pocit jako bych byla na pokec s kamarádkou. Autorka píše lehce, knížku jsem přečetla během dvou dnů a skvěle si u ní odpočinula.
Bodyguardka Hanna Brooks je nenápadná, dokonale dokáže splynout s prostředím, svým klientům poskytuje společně s týmem stoprocentní ochranu. Nyní je jí svěřena ochrana slavné holywoodské hvězdy, pohledného herce Jacka Stapletona, kterého pronásleduje šílená stalkerka. Pro Hannu tato práce není jako obvykle, bude muset totiž předstírat přítelkyni na ranči jeho rodičů.
Zvládne hrát tuto roli a nechat city stranou?

barush_books
29.02.2024 5 z 5

(SPOILER) Četla jsem jak v angličtině, tak v češtině - chvílemi překlad ztrácel kouzlo, ale je pravda, že celkový překlad je velmi povedený.
Těšila jsem se na její vydání strašně moc a ještě předtím si rozečetla anglickou (sama si chci zlepšovat angličtinu a tohle se krásně hodilo).
Předstírané vztahy, slavný herec, bláznivá stalkerka, a workoholička, která je posedlá svou prací, že snad ani nezná lásku? Tak bych to řekla s dodatkem - krásné odlehčená nevinná romantika!
Knížka o workoholičce, která je plně oddáno své práci a svému postavení. Udělá všechno o co ji klient požádá, je výborná ve své práci, jedna z nejlepší. Po smrti její matky si začíná uvědomovat jaký život vlastně vede a že to není tak zcela to, co by si přála.
Kartami ji zamíchá i její ex přítel Bobby (Robby - vážně ho nebudete mít rádi), který ji hned na začátku dá kopačky. Hannah přijde o zakázku v Madridu, kam za ní letí její nejlepší kamarádka spolu s jejím, již, bývalým. Jak tohle chodí známe všichni a mezi Taylor a Bobbym se něco stane.
Nový klient, Jack Stapleton, je herec, který je už nějakou dobu v ústraní, ale vrací se do rodného města, protože jeho mamka onemocněla rakovinou. Hanna se stává hlavní bodyguardkou a pobaví Vás jejich propojení hned ze začátku, kdy s ním práskne o zem v moment, kdy chce, aby mu předvedla co "tak malá a křehká" žena dovede.
I přes všechnu profesionalitu je na Hanně vidět, že má Jacka ráda a má svou iluzi o tom jaký je. V moment, kdy Jackova máma chce, aby se Jack s jeho přítelkyní Hannou, jak ji představil rodičům, přistěhovali do Díkuvzdání k nim na ranč se všechno začíná motat.
Předstírat vztah před jeho rodiči ji přijde strašné, ale pro klienta udělá cokoli. Osobně jsem byla naštvaná, když OPRAVDU Hanna spala na zemi a ne s Jackem v posteli, ale bylo to kouzelné.
Cesta jakou si k sobě postupně najdou je strašně hezky vyobrazena. Jak se sbližují a jak mu na ní záleží, i když všechno máme jen z pohledu Hanny. Práce spojená s dovolenou na ranči a pár hroty, kdy hned na začátku - ještě před odjezdem na farmu - Hanna vidí líbat se Taylor a Bobbyho, natož se s ní pak Bobby rozejde a ona to těžce nese. Bláznivé dopisy od stalkerky, posprejovaný dům a akty. (Včetně svetru s velmi detailním portrétenem Jacka.)
Všechno má klidnou a hezkou linkou, čte se to jedním dechem, nechybí krásné romantické klišé typu nošení na zádech, falešný polibek, doteky, společný čas a samozřejmě i Hannino procitnutí - jak citům k Jackovi tak i sama o sobě.
Krásně jsou tak vyobrazeny i všechny nedostatky, které má spousta lidí - mrzutosti, noční můry, oblečení na podlaze v koupelně...
Strašně jsem si zamilovala Glenna a Doghouse. Glenn prostě tvrdý a nekompromisní šéf, co má furt pravdu, ale přesto měl své kouzlo. Doghouse, který měl vždycky krásné trefné hlášky a dokonale rýpal - v zároveň byl vždy k dispozici.
Dobře uzavřená kapitola s jeho stalkerkou - vážně precizně. Samotný vztah Jacka a Hanny, když máte pocit, že jde do nejvyšších obrátek a KONEČNĚ se to tam řekne, zkazí to Kennedy - Jackovi oficiální neoficiální přítelkyně. Ten moment, kdy spustila na Hannu, jsem chtěla knížku vyhodit z okna - bez legrace, jenže pršelo. Jak se Jack postavil k Hanně a jak jí to konečně řekl..!
Na samotné finále knížky jsem byla zvědavé a musím uznat, že na malý moment jsem úplně zapomněla na detaily, které tam Hanna popisuje, a které Vám vlastně řeknou, že je něco špatně. Při dočítání mi seděl na hrudi kocour, takže moje trauma z toho se přesouvala i na něj, ale upřímně - kdo by čekal, že Jack Stapleton bude svázaný na střeše jeho baráku?
Skvělé zakončení, čtenář dostal, co chtěl, uzavřeli se všechny linky a zmínky, co tam byli - včetně Bobbyho odjezdu do Londýna - YES!

NA ZÁVĚR pokud chcete klidnou romantiku s humorem a skvělým jiskřením mezi postavami tohle je jedna z možností.
DOPORUČUJI a plných 5 hvězd!

Ketfl
27.02.2024 4 z 5

Hanna Brooksová možná vypadá nenápadně, přesto dokáže pár chvaty zneškodnit mnohem většího a silnějšího protivníka. Po několika strastech se Hanna potřebuje upnout na práci ještě víc než kdy dřív. Hlavně, aby ji šéf vyslal za prací někam do zahraničí a ona mohla na vše zapomenout. Jenže její další zakázka ji přiměje zůstat v domovském Texasu.

Jack Stapleton je hollywoodský sexsymbol a úspěšný herec, který se po rodinné tragédii stáhl do ústraní. Nyní ho ale jeho rodina potřebuje a on se vrací na ranč, aby s nimi strávil nějaký čas. Ohrožuje ho však dlouholetá stalkerka, proto si je nucen najmout ochranu. Jak ale vysvětlit přítomnost Hanny rodičům?

Hanna je nakonec nucena předstírat, že je Jackova přítelkyně. Jenže Jack je herec a hodně přesvědčivý. Může mu tedy věřit, že by to s ní mohl myslet vážně?

Jakmile jsem zjistila, že bude Bodyguardka vycházet, bylo jasné, že mě nesmí minout. Já tyto pohodové romanťárny, které mají takový ten summer vibe a zároveň jsou vtipně napsané, opravdu můžu. A tento příběh obsahoval vše, co bych si od takové pohodové knihy představovala.

Hlavní hrdinka Hanna se živí jako bodyguardka a je do své práce neskutečně zapálená. Místo pracovní cesty do zahraničí ji čeká hlídání hollywoodského krasavce na ranči jeho rodiny. A právě prostředí ranče mě na této knize opravdu bavilo. Celý příběh doplňují humorné rozhovory a situace. Kromě toho nabízí kniha i vážnější témata, jako je stalking, závažné onemocnění, vyhrožování atd.

Romantická linka je slow burn a rozhodně tu nečekejte žádné rošambo. Hlavní postavy jsou ale sympaťáci. I vedlejší postavy byly zajímavé, ať už jedním či druhým způsobem. Třeba stalkerka, která chová psíky corgi a plete svetry s Jackovou podobiznou, je opravdu něco, na co v knize běžně nenarazíte.

Tohle je milé a pohodové počteníčko!

GalaxyR
26.02.2024 5 z 5

Po zklamání u dvou předchozích knih jsem konečně našla zase nějakou, kterou jsem nechtěla odložit. Četlo se to téměř samo, mělo to náboj, sršelo to vtipnými hláškami a ze všeho nejvíc se mi líbila propracovanost vedlejších postav. Kelly a Doghouse jsou naprosto skvělá dvojka. I hlavní postavy Hanna a Jack mi neskutečně přirostli k srdci. Prostředí ranche, trauma z minulosti, rodinná dramata, sice žádný sex, ale jiskra pořádně roztomilá, všechno mě to neskutečně chytlo. Dialogy by mohly být zpracované trochu detailněji, ale nakonec to na dojmu neubralo.
Ze všeho nejvíce se mi ale líbilo celkové poselství knihy, takže především konec. Jako osoba, která si docela nedávno prošla velkou změnou charakteru, mám teď radost, kdykoliv se někde další lidé pokouší o to šířit štěstí, lásku a pozitivitu. Tolik to ve mně rezonuje...

pollyn
25.02.2024 2 z 5

(SPOILER) Knížka má dva velké plusy - postavu Jacka (která mohla dostat trochu víc prostoru) a hezky popsaný background bezpečnostní agentury. Ostatní je tam šíleně šroubované. Robby je postava úplně mimo až to bolí. Hanna má pásek z kde čeho, ale disciplínu a emoční stabilitu bychom u ní asi těžko našli. Nejhorší jsou ty její motivační psychologické úvahy a proslovy. Ach jo. Knížka začala tak slibně, krystalizovalo i silné zrnko vážného tématu (matka, alkohol) a autorka najednou otočí a je z toho plytké nic s fňukající Hannou.
Když se poprvé zmínila, že se zakoukala do Jacka, začala jsem listovat zpátky jestli mi něco neuteklo, protože jsem nechápala kdy to jako stihla :)))) nakonec vlastně ani nevím jestli byla teda vtipná nebo ne, nebo jestli měla být vtipná nebo sarkastická?
P.S. Taylor pomáhá vybírat šaty na rande? Vážně? To už jsem fakt obracela oči v sloup...

KatieKuli
23.02.2024 4 z 5

Jack je slavný hollywoodský herec, který umí hrát, je sympatický, ochotný a vtipný. A možná proto má postarší stalkerku, která chová corgi a velmi (nevhodné) romantické city k Jackovi. A tady se do hry dostává Hanna. Profesionální bodyguardka, které se v osobním životě momentálně příliš nedaří (v den pohřbu svojí matky dostat kopačky od přítele, to člověku náladu nezvedne). Jejím úkolem je tedy předstírat Jackovu přítelkyni a zajistit jeho bezpečí.
Závěrečný "zvrat" mě opravdu překvapil (konec už pak ne, je to přece romantický příběh se vším všudy :-)). Příjemná oddychovka.

Ivuska.09
19.02.2024 5 z 5

Jednohubka, místy předvídatelná, plná klišé, přesto skvělá. Já jsem si čtení užila. Pokud se vám líbí romantické komedie okořeněné humorem, je to pravá kniha právě pro vás.

Kudlanka03
18.02.2024 3 z 5

Za knihu v rámci spolupráce děkuji Albatrosmedia.

Příběh nás přivádí do Texasu kde máme Hannu, která právě prožívá těžké období. Houston žije ale dál a firma ve které pracuje a nějaký Glen, který nařídí volno, ale nařiďte volno workoholičce. Celkově jsou všechny takové podobné knihy milé, nenáročné. Filmová hvězda, stalkerka. Ale něco bylo trošku jinak. Bylo to dospělé, Klidné.
Pro milovníky Caplin, bude tohle trefa do černého, Milý příběh, je vám jasné o čem bude ale i tak si ho chcete přečíst, protože chcete poznat novou postavu jiný styl vyprávění nové prostředí a tohle je opravdu velmi zajímavé prostředí a autorka ho pojala velmi kvalitně. Je to vcelku uvěřitelné.
Podle popisu Jacka Stapletona jsem si ho i googlila, samozřejmě nic. Až tak dobrý popis autorka vybrala.
Nejvíc mě samozřejmě zajímalo, co se odehrává v jeho rodině, protože nemysleme si, že hvězdy nemají žádné kostlivce ve skříni.
Jak to nakonec dopadne s Jackovou rodinou, stalkerkou i s Taylor? To už si musíte přečís sami.
Pokud tedy hledáte jemnou odpočinkovou četbu z prostředí které není úplně běžné pak je tohle kniha přesně pro vás navíc to obálka je nádherná a myslím si, že udělá radost každé romantické duši.

virgo_books
18.02.2024 4 z 5

Tohle za mě byla úplně skvělá oddechovka.

Hlavní hrdinka je bodyguardka a zrovna přišla o matku. A aby toho nebylo málo, tak se s ní její přítel bodyguard rozešel.

Dostane ale nový úkol: chránit známého herce, který je neskutečně sexy.

Je tu skvělá romantika, která začíná falešným randěním, a to jejich jiskření je boží.

Navíc je tam lehká vyšetřovací zápletka a vtipné scénky.

Tuhle knihu prostě chcete číst. Já sama ji měla sfouknutou za chvilku.

4/5

Kniha mi byla poskytnuta v rámci spolupráce s AlbatrosMedia