Bodyguard

Bodyguard
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217154/bmid_bodyguard-217154.jpg 4 55 55

Honza Jareš série

Napínavý kriminální román s detektivem, který přijal zakázku ochraňovat rodinu podnikatele a generálního ředitele významné firmy zabývající se počítači. Vyděrači chtějí dva miliony, jinak prý jde rodině o život. Ale všechno je to nějak nelogické, podivné, komplikované. Okolo ředitele se množí vraždy, umírají i vyděrači a do hry vstupují tajné služby…... celý text

čef
23.09.2020 3 z 5

Tak jsem autorovi sežral hada, byla to, až na nekonečně natahovaný a překombinovaný závěr, docela pěkná kniha o tom, jak to chodí v bezpečnostních složkách a soukromých společnostech tohoto zaměření u nás. To se vezme železo, nějakého sandála sebou a jde se klihovat, pozor však na fňuknu ať vás nedostanou a nemusíte někoho položit. Nakonec jsem tedy neudělal odměřené Tcs, ale ohromené Fííha – to byl tedy příšerný rej!

JancaMia
07.06.2019 3 z 5

Barvitě vylíčená česká detektivka s reálie malého českého rybníku a vše s ním spojené okolo roku 2000 .

kika 13
25.11.2012 2 z 5

Detektivní román kde jsem se při čtení místy nechytala,ale dočetla jsem.

jprst
29.12.2011 3 z 5

Děj románu mi připadal až příliš překombinovaný, složité zápletky, do hry vstupuje tajná služba..... Ale kdo z nás běžných čtenářů je schopen říci, co z toho se může ještě podobat realitě v našem státě a co je již autorova fantazie.