Blízko obzoru

Blízko obzoru https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/323275/bmid_blizko-obzoru-r80-323275.jpg 5 199 88

Dojemný příběh o přátelství, odvaze, sebevědomí a síle odpouštění. Pravdivý příběh. Jessica je mladá, těší se ze života a před sebou má slibnou budoucnost. Pak potká Dannyho. Je jím fascinována, protože i přes jeho sebejistotu a okouzlující vzhled, ho obklopuje tajemno. Jessice se postupně daří nahlédnout pod Dannyho slupku a zjišťuje, že Danny je již od dětství hluboce traumatizován. Žije daleko od domova a rodiny a jediným jeho snem je vést úplně normální život. Přes všechny obtíže a proti všem očekáváním vzniká mezi Jessicou a Dannym intimní vztah. Ale nejen Dannyho minulost je ponurá, i jeho budoucnost je už naplánovaná. Začíná závod s časem ...... celý text

Romány Biografie a memoáry
Vydáno: , Omega

Dem Horizont so nah , 2017

anicka0571
03.01.2018 5 z 5

Nádherná knížka, přečtená jedním dechem... neskutečný příběh autorky, která byla silná a sepsala vzpomínky na svou velkou lásku, i když to muselo být neskutečně těžké... každý by si tento příběh měl přečíst a chvíli se nad ním zastavit a zamyslet se

veronika0382
03.01.2018 5 z 5

Blízko obzoru je skutečný příběh o veliké lásce, odvaze, důvěře, bolesti, odpuštění a touze žít. Je to román plný sebevědomí, smíchu, užívání života na plno. Ale je také plný smutku, nemocí, drogového podsvětí a nenávisti. Blízko obzoru vás prostě rozebere na kousíčky a vy budete pomalu vstřebávat každou řádku této knihy ještě dlouho po jejím přečtení.

evasamankova
02.01.2018 5 z 5

Příběh, který se dostane pod kůži. Silný, smutný, bolestný... Rozemlel mě na kusy..

bookcase
01.01.2018 5 z 5

Úžasný, nezapomenutelný příběh. Novodobá Love story dnešní generace mladých.

petaSk
30.12.2017 2 z 5

Po dravém krutém dobrodružství Severní vody jsem se rozhodla zvolnit a dopřát si dávku emocí.
Zvolnila jsem, ale emoce se nedostavily.
Došla jsem do půlky, pak jsem to vzdala.
Kniha se zabývá vážným tématem a autorka ji zřejmě pojala jako svou zpověď. O citech se hodně mluví, ale to je tak všechno.
Černá a bílá jsou tady pořád. Buď jsou postavy zlé, závistivé, bláznivé a kruté, nebo jsou báječně, ohleduplné, jsou nad věcí a mimo masu.
Autorka asi měla v hlavě příběh, který chtěla sdělit i se svými pocity, ale kniha je hrozně povrchní a zkratkovitá

knihamouder
18.12.2017 5 z 5

Autorka přenesla na papír kus své životní etapy. Příběhu vdechla mnoho emocí.
Jsem ráda, že se Jesicca podělila o tak silný zážitek s ostatními. Třeba zrovna někdo prožívá něco podobného a kniha mu bude oporou. Ostatním může otevřít oči a zodpovědět spoustu otázek.
Knihu Vám doporučuji. Budou chvíle, kdy se nad textem budete usmívat, ale také přijdou slzy.
I tak ze sebe dílo vyzařuje klid a teplo.

P.ary
17.12.2017 5 z 5

Příběh, který vám zlomí srdce, úplně totálně odrovná... Více v recenzi v záložkách...

DariDerek
12.12.2017 5 z 5

Úžasný příběh, založen na skutečné události, který vás dostane do kolen. Naprosto. Více v recenzi v záložkách :)