Fourteen Days for Conspiracy

Fourteen Days for Conspiracy https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174676/bmid_bleach-9-fourteen-days-for-conspiracy-174676.jpg 4 69 3

Bleach série

Ičigo a jeho přátelé se konečně vydávají do Soul Society na pomoc Rukii, kterou brzy čeká poprava. Než se k ní však záchranný tým dostane, bude se muset vypořádat s obrovitým strážcem brány Džidanbóem, smrtelně nebezpečným kapitánem Ičimaruem i s tlupou spojenců, se kterými je někdy daleko horší pořízení než se samotnými nepřáteli.... celý text

Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Crew

Vjeerus
21.01.2023 5 z 5

Hrdinové se dostali do světa Shinigami a hned se na nás navalili nové postavy a informace. Příběh začíná dostávat pořádné tempo a zároveň si uchovává jistou dávku bláznovství, tentokrát v rodině Kuukaku

katallinka
14.02.2020 4 z 5

Tak tahle změna prostředí se rozhodně vyplatila. Úplně nový úhel pohledu na sběrače duší a hooodně zajímavé nové postavy! Běžím pro další díl.

martinstefko
26.08.2016 4 z 5

Tite Kubo přišel s ještě jednou novou postavou, která se objevuje hned na obálce knihy. Opět nám tím dokazuje, že má dar pro ikonické charaktery. Je správně ujetá, je nemainstreamová, alespoň podle měřítek amerického komiksu, a to vlastně jen proto, že jí chybí ruka. Zas tolik superhrdinek nebo vedlejších postav, které jsou až tahle vizuálně postižené, zase není. Sem ale Kúkaku Šiba pasuje dokonale. "Bleach" ale v tomhle směru zase tak nevyniká. Pro mě vyniká v tom, jak je tahle série uvolněná, jak si nic nedělá z toho, jestli bude v jednu chvíli dospělá a ve druhé dětinská. Tohle je tak neskutečně funkční směs braku a něčeho víc, že prostě nemůžu jinak než tuhle sérii milovat. Více: http://www.comics-blog.cz/2014/07/706-bleach-9-fourteen-days-for.html