Bleach 9: Fourteen Days for Conspiracy

Ičigo a jeho přátelé se konečně vydávají do Soul Society na pomoc Rukii, kterou brzy čeká poprava. Než se k ní však záchranný tým dostane, bude se muset vypořádat s obrovitým strážcem brány Džidanbóem, smrtelně nebezpečným kapitánem Ičimaruem i s tlupou spojenců, se kterými je někdy daleko horší pořízení než se samotnými nepřáteli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174676/bleach-9-fourteen-days-for-conspiracy-174676.jpg 4.352

Bleach 9.

Komiksy, Sci-fi
Vydáno, Crew

Kniha Bleach 9: Fourteen Days for Conspiracy

katallinka
14.02.2020

Tak tahle změna prostředí se rozhodně vyplatila. Úplně nový úhel pohledu na sběrače duší a hooodně zajímavé nové postavy! Běžím pro další díl.

martinstefko
26.08.2016

Tite Kubo přišel s ještě jednou novou postavou, která se objevuje hned na obálce knihy. Opět nám tím dokazuje, že má dar pro ikonické charaktery. Je správně ujetá, je nemainstreamová, alespoň podle měřítek amerického komiksu, a to vlastně jen proto, že jí chybí ruka. Zas tolik superhrdinek nebo vedlejších postav, které jsou až tahle vizuálně postižené, zase není. Sem ale Kúkaku Šiba pasuje dokonale. "Bleach" ale v tomhle směru zase tak nevyniká. Pro mě vyniká v tom, jak je tahle série uvolněná, jak si nic nedělá z toho, jestli bude v jednu chvíli dospělá a ve druhé dětinská. Tohle je tak neskutečně funkční směs braku a něčeho víc, že prostě nemůžu jinak než tuhle sérii milovat. Více: http://www.comics-blog.cz/2014/07/706-bleach-9-fourteen-days-for.html

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova