Memories in the Rain

Memories in the Rain https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141900/bleach-3-memories-in-the-rain-141900.jpg 4 114 6

Bleach série

Uplynulo přesně šestnáct let od chvíle, kdy zemřela Ičigiho matka. I tenhle rok uctívá celá rodina výročí její smrti... ale obvyklé setkání na hřbitově poběhne tentokrát velmi neobvykle. Staré tajnosti vyplavou na povrch. Co se doopravdy stalo před šestnácti lety?

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Crew

Memories in the Rain , 2004

Vjeerus
19.08.2022 4 z 5

Opět jsem si zažila návrat do dětství a i když jsem tuto část příběhu viděla už nespočetně krát, stále musím kroutit hlavou v úžasu, jak si autoři mang dokáží poradit s emocemi a jak moc umí zahrát na ty správné struny. A vůbec nezáleží, jestli to máte kreslené v knize a nebo ve formě pohyblivých obrázků.
Rozhodně jeden z těch víc emočních dílů.

Ran
16.09.2020 5 z 5

Tento díl je výborně zpracovaný. Líbil se mi styl psaní a vyprávění. Hodně zajímavé bylo zjistit něco z minulosti hlavní postavy.

katallinka
19.10.2019 4 z 5

Opět moc příjemné čtení. Těším se na další díl. Příběh s maminkou mě navíc moc dojal.

Verousek
02.07.2019 4 z 5

Mangu jsem dostala do ruky relativně nedávno, takže do tohoto světa zatím pomalu pronikám. Oproti třeba Tokijskému ghúlovi se mi tato řada líbí více. Zajímavý (i když někdy předvídatelný) vývoj dějové linky. Musím se ale přiznat, že mi moc nejsou po chuti leckdy oplzné vtípky, které jsou do textu vsunuty. Asi tento druh humoru nechápu, ale přijde mi, že se do této mangy vůbec nehodí. Ale jak se říká - jiný kraj, jiný mrav...

martinstefko
26.08.2016 4 z 5

Tite Kubo vsadil na to, že třetí díl bude silný právě po své emocionální stránce. Tahle sázka mu vyšla tak na půl. Ten příběh je zajímavý, ale nějak máte pocit, že tohle je něco, co už jste četli nebo viděli. Ano, ty emoce zde jsou, ale tak nějak je to očekávané. Trochu je to narušováno neustálými vtipy, kterých je manga plná, ale ty k tomuhle japonskému mainstreamu patří. Navíc je to pořád šónen manga, která se asi bude primárně snažit o to, aby chlapce a mladíky pobavila a zahřála na jejich srdci, které touží po násilí a soubojích a pěkných dívkách a tvrdých hrdinech. Člověk dostane, co chce, a Tite Kubo vyniká v tom, jak dokáže zobrazovat různé démony. Ještě to trochu doladit s těmi emocemi a ono to ještě půjde na vyšší hodnocení. Více: http://www.comics-blog.cz/2014/02/500-bleach-3-memories-in-rain-75.html

Ewik
29.10.2015 5 z 5

Kdo ještě náhodou neviděl anime, měl by určitě zkusit. Japonci mají ohromný dar se do své postavy naprosto a zcela vžít. Ichigo a jeho otec Isshin mě baví. :-)

manga

Tite Kubo (p)