Tatoo on the sky

Tatoo on the sky https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183247/bleach-10-183247.gif 4 64 3

Bleach série

Ičigo a jeho přátelé se konečně dostávají do Soul Society, avšak zde jejich záchranná výprava zdaleka nekončí. Napřed totiž musí překonat zeď, která je dělí od Rukiina vězení, a pomoci jim může jedině tajemná Kúkaku a její děsivý vynález. Podaří se našim hrdinům proniknout v pořádku ke dvoru, nebo se jejich cesty rozdělí? A jak se vypořádají s nebezpečnými kapitány dvorní stráže, kteří jsou odhodláni každého vetřelce bez milosti zabít?... celý text

Vjeerus
24.01.2023 4 z 5

Jeden z nudnějších dílů Bleache, ale každý příběh takové pasáže má a při takové délce je skoro pochopitelné, že se volnější tempo ponese přes celý svazek.
Opět nám byla představena fůra nových postav a já se nemůžu dočkat, až se dostaneme do částí, kdy se to všechno zvrhne a dozvíme se o nich spoustu informací.
A stále mě fascinuje, jak si autor vyhrál s množstvím různých Zampakutou.

katallinka
27.02.2020 3 z 5

Tentokrát trošku slabší a místy dost zmatené.

martinstefko
26.08.2016 3 z 5

Beru knihu "Bleach 10: Tattoo on the Sky" jako nucené zlo, které se může v dlouhých manga sériích objevit. V tak rozsáhlé sérii prostě musí být hluchá místa, ale já doufám, že to bylo jen dočasné a že v další knize, kterou načnu už druhou desítku, se objeví něco, co bude mít ten správný náboj, co bude zase dobře ujeté a možná i trochu úchylné. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/01/826-bleach-10-tattoo-on-sky-55.html