The Death Trilogy Overture

The Death Trilogy Overture https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164982/bleach-6-the-death-trilogy-overture-164982.jpg 4 88 4

Bleach série

Konkurenční bojovníci se musí spojit, aby zastavili obřího Hollowa. Ičigo musí překonat hranice svých schopností a dostat se na další úroveň... ale bez pomoci bývalého protivníka mu bude i jakákoliv síla k ničemu. A aby bylo ještě hůř, Rukia se vrací zpátky do Soul Society. Jenže na cestě jí čeká jedno nepříjemné překvapení. Její bratr.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Crew

ブリーチ 6: The Death Trilogy Overture , 2005

Kate18
09.01.2023 4 z 5

Quincy a sběrači duší jsou odvěcí nepřátelé. Teď spolu musí bojovat proti obřímu Hollow. Navíc začne vyplouvat na povrch příběh Rukie.

Vjeerus
20.12.2022 5 z 5

Další díl s hromadou nepřátel, jedním velkým monstrem a novými postavami. Některé postavy budou muset dojít k velkému rozhodnutí a vyvstává otázka, jestli nově nabité a křehké spojenectví vydrží, nebo ne.
Dále s příchodem nových postav zůstal ten divný pocit mrazení, že v SoulSociety není vše na růžovém obláčku.
Já si čtení tohoto svazku užila, přeci jen byl nabitý akcí s předtuchou něčeho víc.

katallinka
07.02.2020 4 z 5

Opět skvělá manga! Ze začátku jsem byla dost v rozpacích, ale díl od dílu lepší.

martinstefko
26.08.2016 4 z 5

"Bleach" se tímhle dílem naprosto jasně dostává mezi moji nejoblíbenější mangu, protože tohle jsem si prostě naplno užíval. Více: http://www.comics-blog.cz/2014/04/572-bleach-6-death-trilogy-overture-80.html