The Broken Coda

The Broken Coda https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173089/bleach-7-the-broken-coda-173089.jpg 4 80 4

Bleach série

Rukia je zpět v Soul Society – a čeká ji trest! Ičigo však nemíní nechat svou kamarádku zemřít na popravišti, a tak se za vydatné pomoci tajemného Urahary vydává na nebezpečnou pouť za opětovným získáním svých schopností, které k Rukiině vysvobození nutně potřebuje. Avšak ani Chad, Orihime a Urjú Išida nezahálí, a záchranný tým se začíná pomalu rýsovat.... celý text

Literatura světová , Komiksy

Vydáno: , Crew

ブリーチ 7: The Broken Coda , 2005

Kate18
Kate18
21.03.2023 5 z 5

Ičigo musí získat zpět svou sílu, aby zachránil Rukii. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat.

Vjeerus
Vjeerus
25.12.2022 5 z 5

Tento díl jsem si naprosto užila. Na scénu konečně pořádně přišla moje oblíbená postava, která je prostě správně švihlá a s úžasným humorem.
A také tímto dílem začne pořádná jízda, kdy nám autor letmo ukázal SoulSociety a připravil nás na spoustu kliček k získání moci.
Nové postavy zatím moc sympoši nejsou, tak se uvidí co bude dál (kecám, vím, co bude dál, několikrát jsem viděla anime :D)

katallinka
katallinka
07.02.2020 4 z 5

Opět velmi povedené, nechápu pouze poslední kapitolku. Domnívám se, že byla dost zbytečná

martinstefko
martinstefko
26.08.2016 5 z 5

No jo, je to jasné. Téhle manze jsem prostě propadl. A to ani nemusel být Tite Kubo až tak úchylný jako třeba Hiroja Oku v "Gantz 3". Více: http://www.comics-blog.cz/2014/05/613-bleach-7-the-broken-coda-90.html