Flower On The Precipice

Flower On The Precipice https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202655/bmid_bleach-12-flower-on-the-precipice-202655.jpg 4 60 4

Bleach série

V Soul Society si v posledních dnech rozhodně nemohou stěžovat na nudu. Napřed útok vetřelců, potom tajemná vražda jednoho z kapitánu třinácti jednotek dvorní stráže, a nakonec... kdo se to blíží za výhrůžného cinkotu rolniček? Připravte se na souboj století – Ičigo Kurosaki versus kapitán jedenácté jednotky Kenpači Zaraki!

Vjeerus
03.07.2023 4 z 5

V tomto díle spíš napětí jen graduje, ale finále se nedočkáme. To se pravděpodobně ukáže až v dalším svazku, kde si užijeme dlouho očekávaný zápas Ichiga.
Ale rozhodně jsme se nové informace dozvěděli. Většina je formou jmen do toho obřího seznamu postav, stejně jako naťuknutí velké škály různých charakterů. Vražda jednoho z kapitánů přileje další olej do už tak velkého zmatku, který způsobil Ichigo a jeho přátelé.
Vzpomínkové pasáže mi zpočátku přišli dost nudné, ale čím víc jich bylo, tím víc mi došlo, jak jsou důležité pro Sadovo odhodlání.
Sice slabší díl, ale nikdo nemůže od každého očekávat plné hodnocení, protože někdy je potřeba zvolnit a nebo naopak utvořit napětí pro další knihy. A já jsem rozhodně spokojená a těším se na další díl.

katallinka
05.06.2020 3 z 5

Tento díl byl pro mne plný mluvení a téměř žádné akce. Takže malinko zklamání.

martinstefko
26.08.2016 4 z 5

Tahle série už mě tolik nedostává, ale akce je pořád povedená a jednotlivé souboje mají neustále náboj. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/04/889-bleach-12-flower-on-precipice-75.html

Ewik
29.10.2015 5 z 5

Souboje miluju, zvlášť, když se v Ichigovi projeví jeho druhé "Já".