Bílý žralok

Fantastický příběh o monstrózním obojživelném živočichu, jenž je výsledkem pokusů nacistických vědců a který po 50 letech ohrožuje americké pobřeží.

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26902/big_bily-zralok-0M0-26902.jpg 3.828
Literatura světová, Horory

Vydáno: , Beta-Dobrovský

White Shark, 1995

Kniha Bílý žralok

alois.randa

Má to spád, je to napínavé, klasická romantika hlavního hrdiny. Přirovnal bych to k béčkovým hororům, ovšem v tom dobrém smyslu.

danny_21
23.01.2020

Ajta krajta, to byla ale smaženice - Benchley to tam sypal jak Babica do hrnce - ocelově ozubené, geneticky vyšlechtěné nacistické obojživelné monstrum, které si ve vodě podá i samotného Velkého bílého jako nic - nemluvě o rychlosti ... , kterého pronásleduje rozvedený klaďas na vlastním ostrově společně s Mengeleho učedníkem nad hrobem a nesmí chybět ani šťabajzna, která to koření svým šarmem a dobrotivostí - 40 %

BarboraZ
31.01.2018

Líbil se mi hodně napínavý děj, knihu jsem si užívala asi do půlky, zklamal mě moc přehnaný konec.

PAVEL z BRNA
29.06.2016

Tak toto pro mě bylo milé překvapení neboť jsem čekal slabší čelisti a on se z toho vyklubal fantastický příběh plný náhlých zvratů. Prima se to četlo a zvládl jsem to za dva dny.

Rachel
07.02.2014

Žraločí zuby z oceli, exotický ostrov, rozvedený správňák a Mengeleho odkaz.. Napínavé to bylo, ale můj hlavní dojem z četby téhle knížky je spíš napětí z toho, kam až ta překombinovanost půjde a jestli se připlave podívat ještě Nessie z Lochu. :)

1972Sixo
05.09.2013

Sci-fičko ako z 50tých rokov. Akýsi klon človeka a žraloka, pokusy vedcov ešte z II. sv. vojny, a to všetko zmixované na spôsob čeľustí.

pajonek

mám velmi oblíbené knihy Benchleye - ale whajtžralok zastínil všechny čelisti, bestie, krakatice.....