Bílé dveře

Bílé dveře https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106452/bile-dvere-106452.jpg 4 20 3

Román mladé dívky Psychologický román o problémech dospívající mladé dívky současné společnosti....

Pivka1
28.05.2021 5 z 5

Četla jsem jako mladá holka a podle stavu knížky, jsem určitě nečetla jenom jednou. Příběh dívky, která toužila stát se herečkou a sobecky si šla za svým cílem najednou pochopila, že život není jenom o přáních, která se plní. Nakonec se našla v naprosto jiné profesi. Moc pěkné čtení, doporučuji.

akcive11
02.03.2021 5 z 5

Opět krásná kniha od této autorky. Její příběhy vám vždy mají co nabídnout, otvírají vaši mysl. Vede k zamyšlení a i k poznání sama sebe.
Krásně zobrazené mezilidské vztahy, obětavost matky ke své dceři a idealismus mládí dcery.

Kukinka1981
13.11.2017 4 z 5

Kniha o dravém mládí, kdy se myslí jen na sebe a realizace vlastních snů je samozřejmostí. Marta bude herečkou a žádné záporné reakce ji neodradí. Jenže co je lepší? Být průměrnou herečkou nebo skvělou zdravotní sestrou? Knížka se mi pěkně četla, měla spád i děj ze života, který by se mohl odehrát i v dnešní době.