Navždy

Navždy https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372527/bmid_navzdy-C5p-372527.png 4 18 4

Biela romantická séria série

Funny má svoj život pevne v rukách. Má basketbal, ktorý ju neskutočne baví, svoju rodinu, ktorá ju vo všetkom podporuje, priateľa Denisa, ktorý jej je taký blízky, akoby bol jej brat. Vyzerá ako boh Thor a vždy vie, čím ju príjemne prekvapiť. Napríklad lístkami na tenisový zápas jej obľúbeného tenisového šampióna. Môže jedna návšteva tenisového zápasu spôsobiť v živote zmenu? Zdanlivo nevinná príhoda spustí lavínu udalostí a Funny sa zrazu cíti nešťastná, opustená a bezradná. Jediné, čo ju môže dostať z beznádeje, je basketbal. A ešte láska. Na lásku nikdy nesmieme prestať veriť, pretože len ona všetko prekoná. Aj kilometre, tréningy, turnaje a bulvár. Pretože najlepšie na skutočných snoch je to, že ich nemusíte len snívať, ale môžete ich aj žiť.... celý text

jitka_dankova
05.05.2022 5 z 5

Překrásný dojemný příběh, ve kterém hlavní hrdinka potká lásku ve chvíli, kdy bolestně prožívá ztrátu blízkého člověka. V knize je hodně silných emocí, připravte si kapesníky. Cenila jsem si romantické linky, která byla pěkná. Na to, že hrdince bylo už myslím 24 let, byla hezky nesmělá a vztah byl pěkný. Líbilo se mi, jak o všem přemýšlela, co a jak prožívala. Milé bylo i to sportovní prostředí, basketbal i tenis.
Jediné, co bych v příběhu vynechala, byl jedno dramatické setkání s bývalým ke konci knihy. To bylo už tak nějak moc. Myslím, že by příběh byl hezký i bez toho závěrečného drama. Ale to je fakt jen drobnost. Jsem si jistá, že se ke knize budu znovu a znovu vracet, příběh je sladce romantický, i když je tam ta smutná část. Jen nesmím zapomenout mít vždycky kapesníky po ruce.
No a určitě se pustím do dalších knih autorky, píše velmi dobře, naprosto mi to sedlo. Moc si cením toho, že popisovala vztah hlavní dvojice mnohem dál, než jen za první pusu.

Majka1979
19.12.2021 5 z 5

Nádherný príbeh, romantika nesmie chýbať a teda určite som nečakala niečo tak úžasné. Dokonca som si v jednej časti poplakala a to myslím vážne.

Funny je hráčka basketbalu. Zažije si v živote svoje a keď jej zo života odíde jej najbližší človek, ako keby jej skončil život.

No ešte predtým stretáva niekoho, kto jej v živote narobí riadny chaos. Chaos v tom správnom slova zmysle.

No nič nie je ideálne, nie všetko je ideálne. Veď ani život taký nie je. Našťastie má vo svojom okolí má milujúcich ľudí, ktorí ju vždy podržia. A hlavne je to jej vnútorná sila a hlavne jej láska, úspešný tenista Jakub.

Určite môžem knihu odporučiť ;)

Veronica.Faye
25.11.2019 4 z 5

Krásna, jemná obálka. Milujem jednoduchosť. Skvelá oddychová romantika, ktorá Vás chytí a nepustí. Príbeh bol krásny. Pohltil ma. Navyše ja, čo veci extra neprežívam, som mala pri čítaní chvíle, kedy som sa chcela smiať a následne plakať. Je tam mix emócii, ktoré keď sa spoja, tak vytvoria niečo skvelé.
Zbožňovala som vzťah Funny a Denisa ♥. Príbeh nebol zbytočne preplnený dlhými opismi. Štýl písania mi veľmi sadol. Dej som spočiatku nevedela predvídať. Myslela som si, že to pôjde jedným smerom a išlo to druhým. Zrazu príde zlom a od čítania sa neviete odtrhnúť.
A ten koniec ? Doteraz neviem.

Damienronnie
12.03.2019 5 z 5