Jedného dňa

Jedného dňa https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400959/bmid_jedneho-dna-yPV-400959.jpg 5 10 5

Biela romantická séria série

Budúca maliarka Alex má pred sebou prvé prázdniny ako dospelá. Chce snívať, maľovať a užívať si talianske more. Ale jej plány sa náhle zmenia, keď sa zadíva do zelených očí, ktoré sú pre ňu viac ako osudové. Letné lásky však nikdy netrvajú dlho. Rýchlo vzplanú a zase vyhasnú. Zostanú po nich len spomienky a spálené srdce. A osud si pre Alex pripravil hneď niekoľko nepríjemných prekvapení. Alex prestane veriť na šťastné konce a na lásku, o akej sa dá čítať iba v románoch. Žije ticho a nenápadne, aby si ju osud zase nevšimol a nezamiešal sa jej do života. A predsa jedného dňa...... celý text

Majka1979
Majka1979
19.12.2021 5 z 5

Pokračovanie som priam zhltla.

V tejto časti sa zameriame na Alex, mamu dvoch úžasných a šťastných detí- Jakuba a Mie.

Alex si zažila svoje, jej detí sú jej jediným svetlom v jej živote. Ako mladej jej zomreli rodičia. A potom sa v mladom veku stáva matkou.

Nezabúda na svoju veľkú lásku, ale tá je ďaleko. Svojho manžela nikdy neľúbila, našťastie jeho rodičia jej nahradili jej vlastných.
Prešla si peklom. No konečne nastal opäť čas zažiť svoje vlastné šťastie.

Nájde ho po boku niekoho alebo svoj život obetuje len svojim dvom deťom, ktoré už deťmi dávno nie sú?

Začítajte sa do príbehu, v ktorom spomienky a úryvky z denníka odhaľujú minulosť, na ktorú sa jednoducho nedá len tak ľahko zabudnúť ;)

Veronica.Faye
Veronica.Faye
25.11.2019 5 z 5

Opäť krásna a jednoduchá obálka, v ktorej duchu sa bude niesť celá séria.
Druhý diel Bielej série opäť nesklamal. Popravde sa mi už dlho nestalo, aby som knihu prečítala tak rýchlo. Autorka má podľa mňa špeciálne kúzlo, aby sa jej knihy čítali samé.
Opäť som sa ocitla v známom víre emócii. Páčili sa mi pasáže z denníka, ktoré ma do príbehu ešte viac vtiahli. Najviac sa mi páčila nadväznosť na na prvý diel. Mohla som si veci pekne pospájať s predošlým príbehom. Opis postáv bol skvelý, hlavne postava Matta. A Bea ? Taká kamarátka je na nezaplatenie.
Nemám čo vytknúť, dej bol skvelý, vedela som si miesta živo predstaviť. Verím, že každého z nás čaká - Jedného dňa.

Damienronnie
Damienronnie
13.03.2019 5 z 5

Opäť jedna parádna kniha prečítaná na jedno posedenie :)

Áňa 998
Áňa 998
12.02.2019 5 z 5

První díl byl naprosto parádní, ale druhý byl snad ještě lepší :-) Skvělé čtení :-)

reading-lucy
reading-lucy
09.02.2019 4 z 5

Tento druhý díl je o hodně lepší než první, který mi přišel hodně nereálný a takový nemastný neslaný. Tento je opravdu hodně jiný. Konečně mohu o knize, kterou tato autorka napsala říct, že si ji moc ráda přečtu podruhé a věřím, že další díly budou lepší a lepší. Rozhodně doporučuji jako romantiku pro holky. Já jsem i u ní krásně odpočinula a moc jsem si ji užila. I když ten plný počet bohužel nedám, ale věřím, že nějaký ten další díl už plný počet bude mít :D
Jestli se vám nelíbil první díl, tak rozhodně zkuste tento a dejte autorce další šanci, jelikož si to zaslouží!!!

Maya Sinay (p)
slovenská