Bible svatá pro děti: Příběhy na celý rok

Bible svatá pro děti: Příběhy na celý rok https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351687/mid_bible-svata-7r1-351687.png 5 1 1

Tato Bible je určená především dětem, ale jistě zaujme i ostatní členy rodiny. Vypráví nejznámější příběhy ze Starého a Nového zákona v 52 epizodách, takže je možné číst po celý rok každou neděli jednu. Díky působivým ilustracím plným poezie, které jsou navíc historicky velmi přesné, je kniha pozvánkou k poznání toho nádherného dlouhého dopisu, který Bůh adresoval lidem všech věků na celé zemi.... celý text

Náboženství Literatura naučná Pro děti a mládež
Vydáno: , Ikar (ČR)

La Sacra Bibbia , 1997

Marekh
25.08.2020 5 z 5

Vzpomínám si, že jsem tuto knihu dostal na Vánoce. Knihu v současné době už nevlastním, ale kniha se mi líbila. Dětští čtenáři se mohou seznámit s biblickými příběhy formou, která je pro ně přizpůsobená. Myslím si, že knihu ocení také dospělí čtenáři. Líbily se mi ilustrace.

Srovnával jsem tuto knihu s knihou, kterou jsem v minulosti dostal od babičky, která se jmenovala DĚTSKÁ BIBLE (STARÝ A NOVÝ ZÁKON) a o které jsem už v minulosti napsal komentář do databáze knih. Babiččina bible byla ve srovnání s touto biblí více obsáhlejší a asi se mi více líbila Bible od babičky.

křesťanství Ježíš Kristus pro děti příběhy Bible Bible stvoření světa

Roberto Brunelli
italská, 1938
1997  100%Bible svatá pro děti: Příběhy na celý rok
1997  0%Svätá biblia

Kniha Bible svatá pro děti: Příběhy na celý rok je v