Bella a Sebastián – Útulek na Velkém Baou, Tajný dokument

Půvabný dětský příběh se odehrává vysoko v horách na samotě, kde vyrůstá i sirotek Sebastián. Chodí s dědou na lov a stále čeká na své velké dobrodružství. To se objeví při setkání se zatoulaným velkým pyrenejským psem a tak vzniká velké přátelství....

https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49284/big_bella-a-sebastian-bella-a-sebastian-Bju-49284.jpg 4.480
Dobrodružné, Romány, Pro děti a mládež

Vydáno: , Mladá fronta

Belle et Sébastien - Le refuge au Grand Baou / Belle et Sébastien - Le document secret, 1965

Kniha Bella a Sebastián – Útulek na Velkém Baou, Tajný dokument

Snoopi

Příběh, který se stal legendou... Krásně napsaná kniha o velké lásce dítěte a psa. A nejen o ní - najdeme zde i motiv využití či zneužití zvířete ve prospěch lidské společnosti. Je psaná svižným jazykem, hezky se čte a určitě je vhodná pro malé čtenáře, kteří psy milují.

nicolettkaa

V dětství mě tato knížka i seriál naprosto minuly. Objevila jsem ji v pozůstalosti po babičce a musím říct, že to je moc hezké dědictví. Příbeh je takový milý, příjemný, pro děti ideální, ale dospělým se také zalíbí. Takové pohlazení po duši. Doporučuji.

TerezaaBaarova

Moje srdcovka. Čítával mi ji táta před spaním. Pak jsem ji četla sama a těším se, až ji budu číst svým dětem.
Příběh o lásce a nekonečném přátelství. Nejkrásnější a nejdojemnější kniha, kterou jsem kdy držela v ruce!

Wasdy
02.09.2020

Tato kniha se mi opravdu líbila.

Varjohukka
05.06.2020

Moje srdcovka z dětství.

surikata246
24.03.2018

Patřila k mým nejoblíbenějším knížkám v dětství.
Dostala jsem ji k 7.narozeninám od babičky a byla to láska na první pohled.

Hartmanova2506
06.05.2016

Kniha mého dětství

reccal
10.02.2014

Moje zamilovaná, nelze jinak, než od začátku fandit jak Sebastiánovi, tak Belle, a přitom snít o tom, jak úžasné musí být stát na vrcholku Baou...