Battle Owl - První plavba

Battle Owl - První plavba https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244811/mid_battle-owl-prvni-plavba-244811.jpg 4 17 6

Vydejte se na dobrodružnou pouť se sovákem Rubym a jeho věrnou armádou. Kniha obsahuje: 20 stripů z Facebooku. Rozšířený speciál o Kerberovi. Speciál - Králův pohřeb. Epický příběh První plavba. A bonusovou pohádku o Princezně nymfomance, kterou zachránili Vikingové ze spárů jejího impotentního manžela.

JanzPardubic
06.11.2020 3 z 5

Stripy jsou rozhodně nejlepší část (samozřejmě nejsou všechny třeskutě vtipné). I rozdíl líčení plavby pro ságu oproti "skutečně" popsané plavbě byl zábavný.

LordSnape
17.01.2018 3 z 5

Pár stripů opravdu povedených, ale zbytek je taková fádní rutina. Humor je víceméně hodně úzce vyhraněný a ne každý tomu porozumí. Snaha o delší "příběh" k ničemu. Ke konci bylo fajn i oživení v neustále se opakující kresbě. Občas zkrátka přemýšlím, proč podobné knihy vznikají, když jim je na internetu v periodickém zveřejňování o dost lépe...

Drevak
01.12.2017 5 z 5

Sovu jsem znal z internetu a tak mne zajímalo jak se předvede v knižní podobě. Z mého pohledu super a příběh v knize taky :D

Zmiu
30.11.2016 3 z 5

Pár stripů je naprosto geniálních, ale ty delší příběhy už mě moc nebavily. Myslím, že už jde o hodně interní humor, takový pohansko-šermířský.

Galaxy
28.05.2016

Skvělá dávka černého humoru,který obsahuje všechno co v moderní společnosti považujeme za zvrácené a nelidské. Jak moc je tenhle komiks brutální? Komiksy jako tenhle jsou důvod proč mají křestani noční můry a proč děti přicházejí o svou nevinost. Pokud máte v oblibě americký Red Meat, tohle si prostě musíte přečíst.

muchomurka
24.12.2015 3 z 5

Nějak jsem to nechytla, šlo to lehce mimo mě. Ale ze začátku některé vtípy byly fajn.

satira humor komiksy

Autoři knihy