Srdce v bouři

Srdce v bouři https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87378/mid_srdce-v-bouri-DGz-87378.jpg 3 25 7

Bannion Family série

< 2. díl

Nick Davidov si nikdy ani nepomyslel, že by se mohl zamilovat, dokud se v jeho baletním souboru neobjevila přitažlivá, i když trochu záhadná Ruth. Ta Nicka velmi obdivuje a tajně ho miluje. Pro oba je ale balet tím nejdůležitějším v životě. Při společném tanci to však mezi nimi téměř viditelně jiskří a své city již déle nedokáží skrývat. Nick je ale přesvědčen, že láska balet ubíjí a chce po Ruth, aby při tanci ze sebe vydala všechno. Ruth si velmi brzy uvědomí, že balet pro ni znamená hodně, ale láska k Nickovi je mnohem mocnější!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Dance of Dreams , 1983

Jessybelle
28.03.2024 4 z 5

Příjemná oddechovka na jedno odpoledne. Příběh pěkně plynul. Ovšem autorka má mnoho lepších knih.

Laf
28.12.2020 3 z 5

Krásně a čtivě napsaný příběh, který má spád a rychle utíká. Jako oddechovka je to dobrá volba. :)

Havrnka
15.09.2020 3 z 5

Knihy Nory Roberts mám ráda. Příběh měl spád a jako vždy plný lásky.

angelbooks
12.09.2020 4 z 5

Knihu sice doporučuji, avšak znovu po ní nesáhnu a do doporučených ji k sobě nedám, výjimečně. Koupě nelituji, ale něco prostě příběhu chybělo.
Ano, byl zde krásně popsán příběh z pohledu baletu, avšak romantika mi přišla, že trošku kulhala. Nevím proč, rozhodně však nechci dát plný počet bodů.

mišule5
19.06.2020 5 z 5

Z knížky jsem byla nadšená. Příběh pěkně plynul, spisovatelka píše čtivě takže žádné nudné pasáže tam nenajdete.
Určitě doporučuji k přečtení :)

Havrnka
20.02.2020 3 z 5

Klasický romantický příběh. Kniha je čtivá, takové čtení na zimní večer.

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Romantický románek,samozřejmě se mi pěkně četl.