Prokleté zvony

Prokleté zvony https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373086/bmid_baltimore-02-proklete-zvony-dAd-373086.jpg 5 98 98

Baltimore série

Kroky zavádějí lorda Baltimora do malého rakouského městečka sužovaného řáděním ďáblem posedlých upířích jeptišek z nedalekého kláštera, do jejichž čela se postavil samozvaný černokněžník. Ten pro uskutečnění svých světovládných záměrů potřebuje oživit jistou mocnou čarodějku. A právě za tím účelem ukrývá ve stínech klášterních kobek toho, jehož jednonohý mstitel lord Baltimore tak divoce pronásleduje!... celý text

Horory Komiksy Fantasy
Vydáno: , Comics Centrum

Baltimore vol. 2: The Curse Bells , 2012

Nevimm
17.03.2018 5 z 5

Pecka mezi komiksy. Nemá konkurenci. Ta atmoška je suprová.

memphisz
13.03.2018 4 z 5

Upírobijec lord Baltimore pokračuje ve svém honu za pomstou. Jeho svět se začíná zvětšovat a přibývá mytologie. Vedle vcelku obyčejných upírů Mignola přidává okultismus a čarodějnice, což knihu oproti prvnímu dílu vylepšuje. Líbí se mi kam příběh směřuje, no a kresba je vymazlená.

borknagar
12.03.2018 5 z 5

Adept na komiks roku a hned v březnu??? Proč ne, Baltimore má vše, co od kvalitního titulu očekávat. Atmosféru, příběh, kresbu, barvy, postavy!!! Pochválit musíme i skvělou práci CC, kteří si dali na knize jako vždy záležet. A ta obálka, luxus......

FireOfFilth
10.03.2018 5 z 5

A je to tady pokračování lorda Baltimora za pomstou. Tentokrát nás příběh zavede přes Švýcarsko do městečka v Rakousku. Tomu krásně vévodí úžasná katedrála na kopci. V tomto chrámu se odehrává většina knihy.
Po grafické stránce naprostá špička, gotické prvky městečka a samotné katedrály jsou nakresleny tak precizně, že atmosféra sálá a pohltí vás.
Příběh je sice poměrně jednoduchý, ale za to velice zábavný a nemá žádná hluchá místa. Kniha není moc dlouhá, proto uteče až smutně rychle.
Série Baltimore mě velice baví, mohu snad i říci, že to je to nejlepší co jsem z komiksového média četl.