Balkónové a přenosné rostliny

Balkónové a přenosné rostliny https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377101/mid_balkonove-a-prenosne-rostliny-qdu-377101.png 4 4 2

Pestré kouzlo květů od časného jara do podzimu: s touto knihou se vám splní sny o zelené oáze na vlastním balkonu nebo terase, pro jakékoli prostředí či vkus. Podrobné kapitoly o praktickém pěstování a o vlastnostech rostlin vám zajistí úspěch při zahradničení v květináčích a přenosných nádobách.Sestavy - Balkonové a přenosné rostliny vykouzlí příjemnou náladu na balkonu i na terase: - Návrhy sestav pro každé roční období - Konkrétní příklady osazení s plánkem a seznamem rostlin - Krásné kombinace rostlin pro výsluní i stinná místa - Nápady od dětského balkonu po vonící terasu - Vhodná uspořádání pro posezení v zeleniOšetřování - Úspěšné zahradničení v květináčích, miskách, truhlících a jiných nádobách - Postupné vysvětlení duležitých prací a způsobu péče o rostliny - Osazování nádob - Pěstování a množení vlastních balkonových rostlin - Řez, střih a zaštipování rostlin - Přezimování přenosných rostlin - Diagnostická tabulka chorob a škůdců - Pracovní kalendářPortréty rostlin - Podrobné popisy více než 200 balkonových a přenosných rostlin: - Jednoleté a dvouleté balkonové květiny, trvalky, cibuloviny a hlíznaté rostliny, přenosné rostliny, pnoucí rostliny. rostliny s ozdobnými listy, strukturální rostliny, opadavé a neopadavé dřeviny, ovocné stromky, zelenina a bylinky - Krátké informace v tabulkách o dalších více než 130 rostlinách... celý text

Literatura naučná Zahrada
Vydáno: , Svojtka & Co

Balkon und Kübelpflanzen , 2002

archivářka115
07.05.2021 4 z 5

Rozhodla jsem se. že budu pěstovat kytky na balkoně. Tato knížka mi poradila - kdy, kam, jak a které kytky se budou hodit.

sporran
01.01.2020 4 z 5

Velmi názorná kniha. Rostliny jsou na začátku rozdělené podle ročních období. Mám starší vydání, ale je obdobné.