Tajemství statku Štístko

Tajemství statku Štístko https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428766/bmid_tajemstvi-statku-stistko-tjF-428766.jpg 5 8 2

Báječná Florentýna série

„Štístko,“ přečte si Florentýna a povzdychne si. O štěstí na tomhle zpustlém statku, kde si rodiče chtějí otevřít veterinární kliniku, přece nemůže být žádná řeč a Florentýna se do tohoto dobrodružství pouští jen hodně nerada … V pozoruhodné zahradě za starobylým domem ale záhy naráží na neslýchané tajemství: na mluvícího kocoura Paula z Panamy. Rozumí mu jenom ona – a brzy pozná, že zvířatům všeho druhu je jako kočičí našeptávačka v nouzových situacích velkou pomocí… Napínavá série s nádechem magie potěší čtenářky od 8 let.... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Pikola

Fabelhafte Feline: Das Geheimnis vom Glückskleehof , 2017

broskev28
28.02.2023 4 z 5

Paulo z Panamy je opravdu pan Kocour, klobouk dolů! A vyloženě závidím Florentýně, že právě ona může být tou naprosto nečekanou druhou. Ale co padouch Baltazar?
Nevím, jak naše malé čtenářky, ale já jdu na další díl!

bidesh
23.02.2020 4 z 5

Roztomilý příběh pro děti. Původně jsem to četla jen kvůli osobnímu přehledu knížek pro děti, ale začínám být zvědavá, co je to vlastně za kocoura, takže je možné, že se podívám po dalších dílech, jakmile vyjdou.

Antje Szillat
německá, 1966