Až vysvitne slunce

Až vysvitne slunce https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407571/bmid_az-vysvitne-slunce-X7G-407571.png 4 96 30

Příběh o síle přátelství a nových začátcích. Annie Marlowová se po tragické události stěhuje do letního domku na severním pobřeží Pacifiku, kam jako dítě jezdívala s rodiči. V prázdninové oblasti si brzy najde přátele, dokonce prožívá milostné dobrodružství se záhadným umělcem a postupně se zotavuje. Když pak přijde nečekaná příležitost, Annie musí učinit obtížné rozhodnutí – vydat se vstříc novým začátkům, nebo zůstat na místě, které si získalo její srdce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Cottage by the Sea , 2018

lucakuca
10.03.2020 4 z 5

Romantika jako bič! Prázdninová srdcovka, harlekýnka v novém kabátku. Čtivé milé romantické, pohodové i vtipné. Příprava na léto!

Kačík
10.03.2020 5 z 5

Knížku jsem "slupla" jako malinu, výborně se četla. Nad posledními stránkou mi ukápla slza dojetí. Teším se na další srdcovky.

knihovnička007
06.03.2020 5 z 5

Kniha mne chytila hned od prvních stran. Annie si toho zažila hodně.
Ale... to není nic oproti Keatonovi, kterého chci mít doma. Pomůže s čímkoliv, nastaví rameno a nevadí, že ho má mokré od slz a ještě zachraňuje zvířátka. Dokonalý muž. Jsem v polovině knihy a moc se mi líbí. Příběh jednoduchý a předvídatelný, ale ničemu to nevadí.

LilianaFalcon
08.10.2019 3 z 5

Kostra příběhu se povedla. I postavy by byly dobré, kdyby je autorka na jednu stranu více rozpracovala na druhou stranu povídání o nich seškrtala.
Některé informace tam omílala snad 100x, ale to, co by se čtenáři hodilo, tak sotva zmínila.

astra3
22.09.2019 5 z 5

Tak tohle je první Srdcovka, co se mi opravdu líbí. Pro každého je někde ideální místo a milující člověk. Je hezké, když všechno tak nějak utvoří celek. Zatím si o tom můžeme alespoň číst.

bagel
09.09.2019 3 z 5

Hodnotila bych mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, Pěkný příběh, ale té romantiky a kladných postav bylo trochu moc.

Heli20
31.08.2019 5 z 5

Moje první kniha od této autorky a musím říci, že se mi strašně moc líbila. Mám ráda tento styl psaní a podobné příběhy.

eva3992
09.08.2019 3 z 5

Annie přijde nešťastnou náhodou o celou rodinu. Svět se pro ni zhroutí. Nakonec najde své šťastné místo v malém městečku u moře. Najde si zde práci, přátele i lásku.
Knížku z edice Srdcovky jsem si zvolila na dovolenou jako nenáročnou četbu, ale bylo to natolik romantické, že mě to vůbec nebavilo. Hlavní hrdinka všem pomůže, vše správně vyřeší. Příběh mi připomněl spíš telenovelu.
Za mě tedy ne.

klarinka9974
24.07.2019 5 z 5

Moc pěkně napsaný romantický příběh. Skvěle se hodí na léto a samotná obálka vás donutí si knihu přečíst. Příběh se neobejde bez tragédie, smrti, lásky, přátelství a šťastného konce. Zamilujete si Annie a její srdceryvnou povahu, to jak má kámen na srdci a přesto dál pomáhá jiným lidem. Určitě sáhnu i po další srdcovce :)

Nelička
06.07.2019 4 z 5

Srdcovky jsou prostě boží! A o téhle knížce to platí taky tak. Pohodové, letní čtení, určené přímo na dovolenou. Žádné velké drama a nečekané zvraty, taknějak se dá trochu tušit, jak knížka dopadne. Jako příjemné zpestření a odlišení od všech ostatních "červených" vidím poměrně komplikované osobnosti hlavních postav. Baví mě, že se nejedná o dokonalé lidi s dokonalými životy. Doporučuju všem, kdo si chcete zpříjemnit odpočinek na dovče, nebo zkrátit cestu do/z práce.