Až bude smrt mou paní

Až bude smrt mou paní

V tajných službách otce vlasti. V lednu 1378 se císař Karel IV. setkává se svým synovcem, francouzským králem Karlem V., při tajném jednání v malém hradu uprostřed lesů. Toho se rozhodnou využít spiklenci, kteří chtějí oba panovníky zavraždit. Naštěstí jejich záměry překazí císařův bývalý agent dominikán Pavel. Karel IV. tuší, že jeho dny jsou sečteny. S Pavlem po boku se vrhají do svého posledního velkého úkolu......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/299215/az-bude-smrt-mou-pani-LeK-299215.jpg 4.310

V tajných službách Otce vlasti (8.)

Detektivky, Literatura česká, Historie
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

vincek1
včera

Bohužel, poslední kniha série. Doporučil bych panu spisovateli hrdinu zapojit do služeb následníka Karla IV. Myslím, že naše dějiny jsou dost bohaté a čtenáři dost namlsaní.

Dandulka

Tak a máme tady konec série. Je to moc velká škoda, ale je to tak. Celá tahle série byla moc moc hezká.

Magnum1

Právě jsem dočetl Až bude smrt mou paní. Čtivé dovršení série V tajných službách otce vlasti. Teď čekám kritické články spisovatele, že pomlouvá "hodné" saracény (muslimy) a skoro se divím, že mu v dnešní době povolili vydat.