Automobil a motocykl v obrazech. Díl 1

Automobil a motocykl v obrazech. Díl 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272034/bmid_automobil-a-motocykl-v-obrazech-dil-Oe0-272034.jpg 5 3 2

Dílo zkušeného a dlouholetého pracovníka ve výcvikovém oboru je osvědčenou již příručkou učitelů a žáků ve všech učilištích při školení řidičů. Je zaměřeno především na hledání a odstraňování poruch v zapalování a na theorii řazení. Obsah: Rozčlenění automobilu; Benzinový motor; Součásti motorů; Mazání motorů; Chlazení motorů; Karburátor a přívod paliva; Základy elektrotechniky a zapalovací přístroje; Naftový motor; Spojky a převodky; Základy řízení automobilu; Motocykly. Velmi instruktivní jsou připojené barevné obrazové přílohy (22).... celý text

draka
15.09.2020 5 z 5

Historickou techniku jsem vždy obdivoval. Tato publikace nás vrací cca 50 let nazpět. Princip je však stejný. Můj mistr, který mě hodně moc naučil říkal: "Když nejde nastartovat motor, jsou jenom dvě závady. Buď není co zapálit, a nebo není čím zapálit". Pěkná kniha s úžasnou obrazovou přílohou pro motoristické fandy.

misa235
01.01.2016 5 z 5

Trochu retro učebnice, ale základ je stále stejný. Hlavně obsahuje opravdu nádhernou obrazovou přílohu, kterou jsem neviděl nikde jinde. Jinak se jedná o standartní učebnici z těch let.

učebnice auta, automobily motocykly, motorky, skútry

Kniha Automobil a motocykl v obrazech. Díl 1 je v