Atlas Japonska: Éra křehkého růstu

Atlas Japonska: Éra křehkého růstu https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454596/mid_atlas-japonska-era-krehkeho-rustu-CPm-454596.jpg 5 4 2

Zcela nová publikace si klade za cíl odpovědět na otázku jak vypadá dnešní Japonsko a kam směřuje. Po éře ekonomického rozmachu prochází země obdobím pomalého růstu. Svou roli v dynamické proměně země sehrávají nevyužité technologie, masivní zadlužení v oblasti veřejných financí či přechod na jiné zdroje energie. Mění se celá japonská společnost, proměnami prochází také oblast osídlení. Atlas je určen všem zájemcům o Japonsko. Více než 120 map a infografik nabízí plastický obraz současného Japonska, které se snaží znovuobjevit svoji identitu. Přílohy: významná data, literatura a prameny, rejstřík.... celý text

Literatura naučná Mapy a atlasy
Vydáno: , Lingea

Atlas du Japon

BeyondHorizon
28.05.2021 4 z 5

Pro přehled nejrůznějších témat, které definují dnešní Japonsko, je tento atlas skvělý. Je srozumitelný i pro lidi, kteří se studiu Japonska a japonštiny nevěnují a mapy jsou velice přehledné. Občas se mi zdálo, že jde autor přiliš do hloubky u specifických příkladů, ale ve výsledku bylo vše důležité alespoň stručně vysvětleno.

f.enjoy69
06.02.2021 5 z 5

Perfektni soubor vsech ruznych map, at jiz vas zajima vylidnovani venkova, vyvoj mest, ekologicke katastrofy nebo postaveni Japonska na mezinarodni scene, toho vseho (a spousty dalsiho) se vam dostane. Krasne zpracovani a mapy s grafy, povinnost pro vsechny milovniky map a teto uzasne ostrovni zeme.

Japonsko

Autorovy knížky