Ať žije babička!

Ať žije babička! https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506786/mid_at-zije-babicka-n3e-506786.jpg 4 14 14

Vtipné vyprávění o mezigeneračním střetu v rodině. Autorka vypráví mnoho legračních příhod o výchově vnuků a jediné vnučky. Součástí příběhů jsou i její dobří přátelé, kteří přispěli se svými historkami.

daja51
19.12.2022 5 z 5

Ač mě role babičky teprve čeká - pozdě, ale přece - tak to bylo pro mě super počtěníčko - knižka plná laskavého humoru, nadhledu i moudrosti. Jak se píše v závěru knihy - Ať žije babička! by měla být vydávána na recept všem ženám už v okamžiku, kdy jejich vnoučákto přichází na svět - děkuji za tuto možnost kamarádce Zdeničce, která mě na tuto knihu upozornila.

Zdenas5
13.09.2022 5 z 5

Velice milá kniha plná moudrosti, napsaná s nadhledem a hlavně láskou ke všem blízkým. Vyvolala ve mně spoustu vzpomínek na babičky a dědečka, kteří už dávno nejsou mezi námi, ale při čtení tu zase byli se mnou, vybavily se mi veselé i neveselé vzpomínky, které jsem prožila se svými dětmi, i na to, co teď prožívám se svými vnoučaty. Mohu potvrdit, že je skutečně ze života, protože některé situace by nikdo nevymyslel. Za sebe mohu doporučit.

Dixinka
01.09.2022 5 z 5

Moc pěkné babičkovské čtení.

Kokeš1965
14.05.2022 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Dostala jsem jí v práci od kolegyň, protože jsem úplně poprvé babičkou. Již se těším, co všechno se svoji milovanou Natálkou prožiji a do které kategorie babiček se zařadím :-)

Marcela1968
09.01.2022 5 z 5

Skvělá knížka! Jako babička tří vnoučků můžu objektivně říct, že je opravdu ze života. A kdybych babičkou dosud nebyla, po přečtení této knížky bych jí chtěla co nejdříve být:-)