Asterix XVII-XX

Další, v pořadí pátý souborný svazek příhod neohroženého Asterixe z Galie. Obsahuje alba z let 1971 až 1973 – Sídliště bohů, Caesarův vavřínový věnec, Věštec a Asterix na Korsice.

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/177058/asterix-xvii-xx-177058.jpg 4.714

Asterixova dobrodružství

Literatura světová, Komiksy
Vydáno · Egmont (ČR)

Kniha Asterix XVII-XX

Devil-Ivet

Další skvělé příběhy, kdy se opravdu zasmějete. Asterix už je klasika a nejvíce se mi líbil Caesarův vavřínový věnec a Věštec.

Mygli
15.09.2018

Asterix je už dávno legendou. A nutno podotknout, že zcela zaslouženě. Čtou jej děti i dospělí v každé době a doufám, že to tak bude i v technicky vyspělém budoucnu.

martinstefko
29.12.2016

Kniha "Asterix XVII-XX" dokazuje, že série "Asterix" je dlouhodobě silná a že se jen těžko hledají skutečně slabé příběhy. Alespoň tedy v době, kdy sérii tvořili Gocinny a Uderzo. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/12/1339-asterix-xvii-xx-85.html

borknagar
03.01.2016

Celkově pátý Asterixův omnibus, který u nás vyšel. Obsahuje alba Sídliště bohů, Caesarův vavřínový věnec, Věštec a Asterix na Korsice. Velmi vyrovnaný omnibus, žádné album není vysloveně slabé....

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Autoři knihy

René Goscinny