Bezbranní

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Druhý díl série s vyšetřovatelkou Annou Fekete. Uprostřed mrazivé zimy se vyšetřovatelka Anna Fekete potýká hned s několika složitými případy. Policii se nedaří zjistit totožnost starého muže, kterého na odlehlé silnici přejelo auto. Místo činu navíc budí podezření a vynořuje se jeden otazník za druhým. Proč ve sněhu nejsou žádné stopy? Byl muž vůbec naživu, když na něj auto najelo? A co případ podivného úmrtí, na které se přišlo při policejní razii v drogovém doupěti? Anna Fekete musí také zjistit, jestli s těmito případy nějak souvisí mladý přistěhovalec, který má být vyhoštěn ze země. Kromě toho dvě dívky najdou v lese kaluž krve a nůž a zdá se, že všechny případy spolu souvisejí. Práci Anně nijak neulehčuje fakt, že případ přejetého starce i osud přistěhovalce Sammyho se jí osobně dotýkají....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380804/bezbranni-THD-380804.jpeg 3.839
Série

Anna Fekete 2.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Host
Orig. název

Suojattomat, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Bezbranní

Přidat komentář
Petraxxx
05. července

Napínavá detektivka. Lehký elegantní styl psaní autorky mě ohromil.

Johhanka79
01. března

Přečteno jedním dechem. Tak smutná kniha. Ještě teď mám "špatný pocit". Téma aktuální, osudy smutné, hlavní hrdinové sympatičtí. Knížka si na nic "nehraje", vše co popisuje se skutečně v dnešním světě děje. Anny mě je velice líto. Knížka Vám zahraje na city. Nečekejte oddychovou četbu. Doporučuji!!!


moore.allonsy
13.01.2019

Není to jenom detektivka - je to psychologický rozbor jak ze stran vyšetřovatele, tak z pohledu drogových dealerů a všech zúčastněných. Nikdy nevíte, co ve svém životě prožívá ten, s nímž zrovna mluvíte. A nikdy nevíte, jaký měl den a co se mu stalo - nemůžete všechny posuzovat a odsuzovat stejně. Jako plusový bod vidím věrohodné a brilantní zapojení uprchlické krize.

happy-smile
17.11.2018

Bohužel mám dojem, že tato kniha narozdíl od předchozího dílu nebyla vůbec detektivka. Stejně jako v předchozím dílu se řešilo téma imigrantů, tím prostupuje celá kniha. Na pozadí toho se něco vyšetřovalo, ale čtenář věděl, jak se věci mají, takže byl jenom pozoroval, jak se s tím policie vyrovnává. Nějaká detektivka se vyrojila asi ve třech čtvrtinách knihy a vyústění bylo nakonec docela nezajímavé. Takže z tohoto důvodu za mě docela zklamání.

marion111
14.10.2018

Mám tuhle autorku ráda, líbí se mi její styl psaní, prostředí, kde se příběhy odehrávají. Těším se na další knihu.

orinka3
05.10.2018

Je to poměrně nudná četba.

astra3
16.09.2018

Vcelku zajímavá kniha. Hodně řeší problémy migrantů. A to nejen těch současných. Určitě si přečtu i 3. díl.

Doporučujeme

Všichni lidé bratry jsou
Všichni lidé bratry jsou
Příští oběti
Příští oběti
Mrtví promlouvají
Mrtví promlouvají
Vražda v Orient-expresu
Vražda v Orient-expresu

Autor a jeho další knihy

Kati Hiekkapelto
finská, 1970

Kniha Bezbranní je v

Právě čtených2x
Přečtených46x
Čtenářské výzvě6x
Doporučených3x
Knihotéce45x
Chystám se číst25x
Chci si koupit8x
dalších seznamech1x