Anjel pre Emily

Anjel pre Emily https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112143/mid_anjel-pre-emily-kjN-112143.jpg 4 88 12

Emily, knihovníčka z malého mesta, ktorá miluje svoju prácu, ale inak žije všedným, nie veľmi pestrým životom, zrazí cestou z oslavy neznámeho muža. Na jej veľké prekvapenie jej neznámy vysvetlí, že je jej anjel strážny a prišiel ju zachrániť pred smrteľným nebezpečenstvom. Od tejto chvíle sa Emily ani na zlomok sekundy nenudí. Keďže anjel dostal telo hľadaného zločinca, majú v pätách políciu, FBI, záhadných atentátnikov aj Emilinho žiarlivého snúbenca Donalda. Anjel síce diponuje zázračnými schopnosťami, no v bežných ľudských situáciách je milo bezradný. Emily nemá to srdce, aby ho od seba odhodila...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Angel for Emily , 1995

ZUZANA-123
04.02.2023 4 z 5

Mà to moc hezký sladceromantický konec.

pip11
14.12.2021 4 z 5

Vtipná a zábavná pohádka, kde hlavními postavami jsou knihovnice s andělem, kterým sem tam asistují duchové. Nenáročná a oddechová kniha.

Kudík
11.12.2020 3 z 5

Hezká pohádka, ale bylo toho nějak moc. Emily měla být údajně jedna z nejlaskavějších a nejhezčích duší, ale přišla mi až moc prchlivá. Navíc být zasnoubená, a ..... to asi ty nejkrásnější duše nedělají. :) Ale Michael, to byla paráda. Pokud připustím, že šimrání na nose je varování, tak se mi od toho mého "Michaela" dostalo jednou v životě silného mrazení na zádech. Andělé a duchové jsou sice fajn, ale možná toho zde bylo příliš. Autorka má lepší díla.

DUNIKO
18.08.2020 5 z 5

Moc moc pěkné čtení ❤️❤️❤️

Artep071
05.08.2020 3 z 5

Pohádka... trochu moc překombinovaná ale četlo se to samo.

cukrovka
17.04.2020 3 z 5

Nenadchne, neurazí. Zajímavý námět, ale postupně příběh ztrácel dech. Autorka má lepší knížky.

petraj30
16.09.2019 4 z 5

Kniha měla velmi zajímavý námět. Ze začátku jsem byla nadšená, protože mi připomínala "Rytíře ve zlaté zbroji", oba byli z jiných světů, hledali pravdu a snažili se adaptovat.
Emily mi lezla na nervy - občas to bylo na vraždu, ale chlap jako Michael?....asi bych uvažovala o rozvodu :-). Toho nadpřirozena bylo na konci až moc.
Příběh byl až na nějaké maličkosti celkem zdařilý, ale spisovatelka má lepší

MirkaB
29.03.2019 5 z 5

Mám rada sladké rozprávky a príbeh, kde sa anjel zamiluje do tej, ktorú má chrániť tým určite je :) Jedna z mojich top.

mStationka
16.10.2018 5 z 5

Krasna kniha.Zase trochu jina a odlisna od ostatnich,ale prijemne...

alka1609
03.08.2017 3 z 5

Tento druh nadpřirozena mě nenadchl. Ale knížka se četla docela dobře, oddychovka.

Ivetaa
05.08.2015 2 z 5

Kniha by se četla dobře, jen toho "nadpřirozena" se hromadilo a hromadilo, až jsem ubrala tři hvězdičky...

Ankavi
07.08.2014 2 z 5

Knihu jsem se nutila dočíst, ale pak jsem to vzdala. Ne že by byla úplně špatná - je to veliká oddechovka - ale styl psaní mě absolutně neoslovil, nudila jsem se, nebavilo mě to. Hlavní hrdinka mi přišla úplně praštěná... doporučit ji prostě nemohu. Ani na dovolenou, kdy by třeba chtěl člověk i čtenářsky "jen" odpočívat. To znám mnohem lepší oddechovky.

pro ženy

Jude Deveraux (p)