Ani slovo

Ani slovo https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347223/bmid_ani-slovo-brp-347223.jpg 4 81 31

Máte prestižní povolání. Milující manželku. Dvě zdravé děti. A pak vám jeden telefonát rozerve váš idylický život na kusy – virginský federální soudce Scott Sampson a jeho žena Alison se právě dozvěděli, že jejich šestiletá dvojčata Sama a Emmu někdo unesl. Scott vzápětí obdrží speciální požadavky týkající se jeho práce. A jednoduchý pokyn: Ani slovo. Scottovi nezbývá než spolupracovat. A zkusit sám vypátrat, kdo za tím vším stojí, a to za každou cenu. Protože když jde o vaše děti, nehledíte na to, kolik a jak zaplatíte – vy nebo kdokoli jiný.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Say Nothing , 2017

Danago
20.07.2018 4 z 5

Soudci Scottovi a jeho ženě někdo unese šestiletá dvojčata .
Soudce dostane pokyny, jak se zachovat u soudního přelíčení. Scottovi nezbývá než spolupracovat. Což není úplně jednoduché. A kde má jistotu , že mu únosce děti vrátí. Začíná pátrat sám, chce děti zachránit za jakoukoliv cenu.

Po negativních komentářích jsem od knihy nic moc nečekala. To jsem se ovšem spletla.
Knížka se rozběhla hned na prvních stránkách a toto tempo si udržela po celou dobu. V příběhu je spousta nečekaných zvratů a překvapení. Knížka je napínavá a z mého pohledu neměla hluchá místa. Prostředí soudu mě bavilo. Za mě to je velmi zdařilý a originálně pojatý thriller.

Tyrkysová
19.05.2018 4 z 5

Ani slovo je skvělou kombinací psychologického thrilleru, zákulisí soudních síní a příběhu o únosu dětí. Jedním z mála nedostatků knihy je pouze lehká rozvláčnost děje, který ale díky tomu na konci zcela nečekaně graduje (o několik desítek stránek méně by ale vlastně neuškodilo). Závěr knihy je jednoznačnou třešničkou na dortu, u níž by, jako u správného thrilleru, nemělo díky zatajenému dech zaznít „Ani slovo“ :-)

allyce
10.04.2018 3 z 5

Ani slovo mi doporučila známá poté, co ji dokápla poslední slza. No, já sice žádnou slzu neuronila, ale knížka mě bavila a pasáže ze soudního dvora, které tady ostatní berou jako únavné, si doslova užívala.

Terka18
18.03.2018 2 z 5

Knížka je moc zdlouhavá na to aby u příběhu vydržel každý. Prvních pár kapitol mělo rychlý spád a pak najednou zdlouhavé popisovaní děje a právnických pouček. Občas jsem myslela, že knihu odložím a ani nedočtu. Děj se vlekl, kdyby měla kniha o 150 stánek méně, bylo by to lepší a konec. Až moc akční a strašně rychlý zase. Kniha mě docela zklamala.

Izu
15.03.2018

Vydržela jsem asi do dvacáté strany.Pak odloženo.

Michaela91
30.12.2017 3 z 5

Kdyby měla kniha o sto stránek méně bylo by to super. Konc trošku moc akční ale jinak se četla docela dobře. Jen ty právnické věci mě moc nebavily.

Kekik
20.12.2017 5 z 5

Konec trochu po Hollywoodsku. Ale i tak jsem měla slzy v očích. Téma únosu dětí zabere vždy. A když je to napsáno čtivě, tak z toho vznikne celkem slušný psychothriller.

Hella
23.11.2017 3 z 5

Neviděla bych to tak černě, zas až taková katastrofální blbina to není, buďme spravedliví.

kadgam
31.10.2017 1 z 5

Zaujimavy sprievodca zakulisím amerického súdneho systému. Ako krimi typicky americko láskavo sladko-bôľny. Dobré čítanie na voľný čas

Acinore
26.10.2017 2 z 5

Docela blbost. Podle anotace člověk čeká nějakou akci, děj, šílený rodiče co střílí únosce dětí.. Ale tady se nic neděje, jen tlachá a čeká a konec je najednou úplnej opak a akce, až neuvěřitelná a přehnaná... Škoda, mohlo to být lepší.

Ivuska.09
18.10.2017 4 z 5

Tématika únosu dětí se teď v knihách objevuje docela často, takže není zrovna originální. Nicméně zpracování v tomto případě rozhodně originální je. Kniha se mi líbila mnohem více než třeba tolik vychvalovaní Manželé odvedle. Skutečně jsem netušila, kdo za vším stojí. Nemohla jsem se od čtení odtrhnout, takže určitě doporučuji.

Amerika soudy krimi únosy dětí

Autorovy knížky

Brad Parks