Andílek

Andílek https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302924/bmid_andilek-FTo-302924.jpg 4 245 74

Heidi nemůže zapomenout na zvláštní dívku, kterou spatřila v dešti na nádraží s malým dítětem na rukou… Vždycky se řídila hlavně srdcem, pracuje pro neziskovou organizaci a stará se o toulavé kočky, přesto jejího manžela i dceru zaskočí, když jednoho dne přivede mladou ženu a její čtyřměsíční miminko domů. Heidi nabídne Willow střechu nad hlavou a pomůže jí postavit se zase na nohy. Kdo je však záhadná mladá matka a jaká tajemství minulosti skrývá? Nezašla Heidi ve své péči o cizinku nebezpečně daleko?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Pretty Baby , 2015

Hella
26.02.2017 5 z 5

Absolutně dokonalý psychothriller. Absolutně! Jakmile začnete číst, neskončíte, dokud nedočtete. Opravdu doporučuji!

Digi28
21.01.2017 4 z 5

kniha byla čtiva, zapletka ale nic moc. čekala jsem větší napěti

miuk
08.01.2017 4 z 5

Neobvyklý příběh, přečtono přes noc.

Ywonek
28.12.2016 4 z 5

Knizka se mi cetla velice dobre, byla zajimava. Rozhodne bych ji netitulovala jako thriler. Proto jedna hvezda dolu.

TracyB
09.12.2016 5 z 5

Moje první knížka od této spisovatelky a naprosto mě uchvátila. Kniha mě už od prvních stran chytila do svých spárů a nepustila až do konce. Styl psaní, příběh, atmosféra....jedinečný čtenářský zážitek.

Lenka.Vílka
25.11.2016 3 z 5

Hodná holka byla lepší. Fakt první.
Ale Andílek se taky četl dobře. Fakt druhý.
Místy jsem trochu přeskakovala, protože mě příběh zase tak moc nebavil. Fakt třetí.
Knihu bych doporučila, protože byla vlastně dobrá, jenom nesedla mě.

ritz
15.11.2016 5 z 5

Zajímavý příběh, výborně se četlo. Je mi líto všech dětí, které si musí prožít takové dětství a všech matek, které pro nenarozené děti ztratí samy sebe.

veronika9143
21.10.2016 5 z 5

Přestože to vypadalo neskutečně, kdo by si taky vzal domů opuštěnou matku s dítětem. Postupem času jsem důvod pochopila a musím se přiznat, že mě kniha dostala. Vyprávění bylo skvělé, střídají se tři postavy a pomaličku mě děj vtahoval. Konec byl sice takový lehce otevřený, ale dopadl, tak jak to šlo. Za sebe můžu doporučit.

zuzana2599
12.10.2016 5 z 5

Thriller Andílek mi zřejmě trochu pocuchal nervy a já noc těsně po dočtení trpěla nespavostí. Nestává se často, že mi kniha takto zacloumá emocemi. První polovina knihy se četla příjemně, a já pořád čekala, kdy přijde v ději zlom, který vygraduje děj a přinese to očekávané napětí a emoce. A pak to přišlo a mě to úplně pohltilo, vcuclo a dočetla jsem až do konce. Nešlo knihu odložit, a ještě dnes se moje myšlenky a pocity pořád vrací k příběhu. Takže za mě plný počet a můžu všem doporučit ke čtení !

AnickaMufinka
29.09.2016 3 z 5

Už mě nenadchla tak jako první kniha autorky "Hodná holka", přesto se mi celkem líbila. Přečtena za tři dny.. dokonce jsem se při několika situacích přistihla s vykulenýma očima :)..

perpe2a
25.09.2016 4 z 5

zajímavý příběh, rychle plynoucí děj, tohle ano, rozhodně stojí za přečtení.

PetraBery
14.09.2016 4 z 5

Psychologický román s pro mě nečekaným koncem. Celou dobu jsem přemýšlela, jak to s Willow bylo než zůstala na ulici. Rozuzlení s Ruby mě opravdu ani nenapadlo. O tom, že lidská psychika je neskutečně křehká jsem věděla, chování Heidi mě v tom jen utvrdilo. Za přečtení tato kniha určitě stojí.

levánoha
14.09.2016 2 z 5

Za mě nic moc. Na konci postrádám, jak dopadne Heidi a Chris. Byl mi sympatický a jeho střízlivý pohled mě na knížce zajímal asi nejvíc.

lupo
30.08.2016 5 z 5

Opravdu výborný thriller s ještě lepším rozuzlením. Velmi doporučuji.