Ami, chlapec z hvězd

V jeden letní podvečer sedí malý Jihoameričan Pedrito u moře na skále a vidí, jak nad mořem přistává UFO. Z lodi vystoupí bělovlasý kluk přibližně stejného věku. Mezi chlapci se rozvine neobvyklý rozhovor a mimozemšťan Ami pozve Pedrita na vesmírnou procházku ve své lodi. Pedro zažije nevídaná dobrodružství a zasvěcení do tajů vesmíru i Země - poznává vyvinuté bytosti a civilizace, které plně a radostně vnímají každý okamžik života a řídí se zákonem bezpodmínečné lásky. zdroj: www.legie.info...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/142114/ami-chlapes-z-hvezd-142114.jpg 4.649

Ami 1.

Sci-fi, Esoterika, astrologie, okultismus, Pro děti a mládež
Vydáno · Anch-books

Ami, el niño de las estrellas · 1986

Kniha Ami, chlapec z hvězd

ditul

Nádherný příběh.. Kdo nevěří v duchovno a esoteriku, stěží pochopí. Knížku jsem si zamilovala a hned se pouštím do dalšího dílu :)

DivnýJanko

NWO z južnej ameriky, takmer si nevšimnete ten program pod textom, ale chýba tomu svedomie, toľko môj názor na tohto obdivovateľa starého zákona

M100
27.12.2018

Krása. Hned se kouknu po pokračování.

Andi
19.08.2018

Autory takových knih bychom měli na rukou nosit. Knížka se četla sama. Vše je jednoduše vysvětleno, témata probíraná v knize jsou velmi aktuální. Amiho chytré a trefné odpovědi na Pedrovy snad až "hloupé" otázky mi vždycky vykouzlily úsměv na tváři.

Veeria
03.02.2018

Zajímavá kniha, milý příběh plný myšlenek k zamyšlení. Jsem ráda, že se ke mně dostala.

RenataP
29.05.2017

Kolikrát si lámeme hlavu nad logickou poskládání lidského světa, hierarchií duší… a tady je to všechno jak na zlatém podnose v pohádkovém sci-fi příběhu. Přiznám se, že mne tato kniha překvapila – ba až šokovala – nádherným příběhem, a to nejsem vůbec sci-fi fanoušek příběhů pro děti, a z mnohých pasáží mi šel mráz po zádech. A to vezměte, že kniha vyšla prvně v roce 1989!

tomas8334
29.04.2017

Když jsem ji četl poprvé, byl jsem nadšený - je to krásný příběh se spoustou míst k zamyšlení. Pak jsem ji ale zkoušel číst dětem a moc to nedopadlo - ani jsem si předtím nevšiml, že je v knize spousta "složitých" slov, které menší děti (5, 7) prostě nepoberou . Takže shrnutí: za mě super, ale holky si budou muset ještě pár let počkat..

macanecek
17.03.2017

právě jsem ji dočetla a vznáším se, famózní kniha, cítím prolnutí, Doporučuji a těším se až se ke mě dostane její pokračování

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Enrique Barrios
chilská, 1945

Kniha Ami, chlapec z hvězd je v

Právě čtených5x
dalších seznamech1x