Zlobivá Amélie

Zlobivá Amélie https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179/zlobiva-amelie.jpg 4 35 6

Amélie série

První díl pětidílné série "blytonek", tentokrát pro menší děti, přináší dobrodružné hravé příběhy plné legrace. Hadrová panenka Amélie je velká, zlobí a je i trochu zlá! Je postrachem celé skříňky s hračkami! Jednou ustřihne ocásek růžovému zajíčkovi, jindy postříká vojáka Toma vodou nebo tropí na pláži nejrůznější neplechy. Hračky sice mají své metody, jak ji naučit dobrému chování, ale Amelie nikdy nevydrží být dlouho hodná.... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Naughty Amelia Jane! , 2003

jarkaska
13.09.2023 4 z 5

Pěkná kniha. Amélie je opravdu hodně zlobivá panenka. Do knihovny mi chodí Jiřík, dnes už žák druhé třídy, u kterého vidím, že o knihách přemýšlí. A tak díky němu, jsem se vrátila do dětských let a čtu tyto knihy, o kterých si pak můžeme povídat.

janasim
05.10.2020 5 z 5

Amélie je vskutku velmi zlobivá panenka a možná právě proto mojí dceru tato knížka neskutečně bavila. Netrpělivě čekala na další večer, aby se dozvěděla, co zase Amélie ztropila a na závěr nezapomněla vždy podotknout takhle já ale nezlobim :-) Doporučuji mladším dětem a hurá na pokračování.

Pavlína79
24.02.2019 3 z 5

Bohužel to vidím očima dospělého a tak neocením myšlenku, že tím, že je to ručně (doma) šitá panenka, tak je nevychovaná/zlobivá ... naopak hezké je, že to s ní ostatní nevzdávají a dávají ji další a další šance :-).

Agihajn
23.02.2019 4 z 5

Je to hezká knížka, ale raději čtu, knížky které se odehrávají v reálném světě.

sytera
10.07.2013 5 z 5

Pro děti je super,pěkně a srozumitelně napsaná .

šneki
23.08.2011 2 z 5

Kniha u ktere se ráda zasměji