Příčiny & následky

Příčiny & následky https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/7275/amazing-spider-man-priciny-a-nasledky-7275.jpg 4 40 4

Amazing Spider-Man série

Láska, smrt a Las Vegas. Petr Parker, Spider-Man, má nadpřirozenou sílu, rychlost, instinkty... a smůlu. I návštěva letištní čekárny se pro něj změní v boj o holý život. A což teprve, když se do hry vloží zelený a nepříjemně silný protivník, který nejde zabít, protože už mrtvý je. Zhruba padesát let. Příčiny a následky jsou už čtvrtou knihou nejúspěšnější komiksové série posledních let. Po Návratu, Odhalení a Dokud hvězdy nezhasnou přichází nové Spider-Manovo dobrodružství, opět od slavného spisovatele a scénáristy J. Michaela Straczynského. Spider-Man nikdy nebyl v lepší formě.... celý text

Delphín
24.12.2021 5 z 5

Další parádní komiks ze Straczynskiho dílny! Jak už název napovídá, opět se zde řeší otázka onoho pavoučího kousnutí a výrazně se pohne napjatý vztah mezi Peterem a M.J. Druhá půlka příběhu obsahuje dost fajn záporáka z mého milovaného prostředí mafie. Vtipy jsou rovněž dobré, pecka dílo!

hroubek
02.05.2015 4 z 5

Tak tenhle díl mám nejméně rád. Zápletka je až moc přitažená za vlasy a samotný záporák mně moc neoslovil, přesto se mi líbilo jeho drsné a nekompromisní chování. Na druhou stranu je tady dost romantiky s MJ(celý úvod, který se povedl), zastaví se na chvilku i Captain America či Doom. Hodně moc potěší poslední stránka.

TessDragon
17.07.2013 4 z 5

Další skvělé pokračování Petera Parkera alias Spideyho! Líbilo se mi více než Štastné narozeniny, bylo tu také více romantiky s MJ a boss zrozený z mafiánů byl teda pěkný oříšek. Dokonce jsme si tu i zavzpomínaly na 1 z mých oblíbených postav. Vřele doporučuju.

tyzik.cejka
07.05.2013

nechápu jak někdo může tohle vymyslet