Amari a veľký súboj

Amari a veľký súboj https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510001/bmid_amari-a-velky-suboj-wWJ-510001.jpg 5 30 2

Amari série

< 2. díl

Budúcnosť čarodejníkov je v jej rukách. Po záchrane brata aj celého nadprirodzeného sveta sa Amari Petersová nádejala, že prvé leto na pozícii junior agentky zvládne ľavou zadnou. Nový predseda však nastolí prísne a desivé protičarodejnícke pravidlá a medzi junior agentmi sa rozpúta súperenie. Zároveň sa stav Amarinho zakliateho brata Quintona zhorší a Amari je jasné, že sa nebude nudiť. Preto odmietne ponuku utajenej Ligy čarodejníkov stať sa vodkyňou. Už beztak má veľa starostí! Amarino odmietnutie však vytvorí príležitosť pre čarodejníka, ktorý má s ligou nebezpečné plány. Táto výzva rozpúta veľký súboj – hru, v ktorej sa rozhodne, kto sa stane nástupcom Nočných bratov a spečatí osud čarodejníctva. Veľký súboj je záhadná a smrteľne nebezpečná hra, no ako by sa v nej Amari mohla vzdať, keď jej víťazstvo by okrem iných magických výhod znamenalo poslednú nádej pre Quintona?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Ikar (SK)

Amari and the Great Game , 2022

okeey
31.10.2023 5 z 5

Ne, tohle mi nedělejte, otevřený konec a další díl zatím v nedohlednu.
Fantastické pokračování prvního dílu, které vás nenechá vydechnout. Nespravedlnost, honba za pravdou, oddanost, věrnost a spoustu dalšího tu najdete.
Kniha se četla sama, stejně jako začátek série, aniž byste si to uvědomili, jste na konci a chcete víc!
Amari je mi zase o kousek sympatičtější a já už se nemůžu dočkat dalšího dílu!
Rozhodně doporučuji.

Ivuska.09
30.09.2023 5 z 5

Stejně skvělé jako první díl. Těším se na pokračování. Nemám ráda otevřené konce, snad do příštího pokračování nezapomenu, co se v tomto dílu událo. Milovníkům kouzel a dobrodružství určitě celou sérii doporučuji.