AllatRa

AllatRa – kniha, na kterou čekali tisíciletí! Stará proroctví na různých kontinentech, v různých dobách a v různých náboženských systémech vypovídala o tom, že v dnešní době, v době globální změny epoch, se objeví kniha, která změní svět. Bude silná v každém svém slovu a znaku. Díky informacím, které přinese, lidé ztratí pochybnosti a strach a uvidí pravdu. Starověké Znalosti budou obnoveny z popela, a síla, kterou nese, naplní každého, kdo s ní přijde do kontaktu. Kniha AllatRa obsahuje unikátní vědecké poznatky, které moderní věda objeví až v budoucnosti. Nicméně, tyto znalosti jsou schopné už teď obrátit představy lidí o světě a o sobě samých. Tato senzační kniha odhaluje umělost vnějšího světa i informace, které vytvářejí hmotu. Je to astrofyzika budoucnosti. Víceúrovňová struktura vesmíru, tajemství černé díry, exkluzivní podrobnosti o elektronu a tajemství jeho okamžitého přechodu ze stavu částice do vlnové podoby; obsahuje jedinečné prvotní znalosti o vícerozměrné konstrukci člověka v neviditelném světě, o spojení člověka s jinými dimenzemi a o výjimečných schopnostech mimo třetí dimenzi. Odpovídá na otázky, k čemu člověk potřebuje výkonný mozek a víceúrovňové vědomí, co je to změněný stav vědomí a jak probíhá postupné ponoření se do něj.Kniha poskytuje starobylé praktiky pro duchovní sebezdokonalování a spojení se svou Duší, radí, jak rozvinout šestý smysl a kontakt s neviditelným světem. Popisuje povahu nadpřirozených schopností (jasnozřivosti, jasnoslyšení, čtení myšlenek, předvídavosti) a dvojakost jejich projevů i proč je tak důležitá práce na sobě a pochopení procesů neviditelného světa. Kniha AllatRa dává univerzální klíč k dešifrování starověkých symbolů, které v sobě uchovávají Znalosti starodávných civilizací a jsou zafixovány v petroglyfech z dob paleolitu. Je bohatě ilustrovaná kresbami archeologických artefaktů z různých starověkých civilizací (protoindické kultury, tripolské kultury, různých kultur staré Evropy, Balkánu, Blízkého Východu, Uralu, kultur Afriky, Asie a Severní a Jižní Ameriky), což dokazuje přítomnost stejného duchovního poznání v různých dobách u různých lidí, kteří žili na různých kontinentech. Odhaluje tajemství tisíciletí, příběhy o znacích a symbolech, jež v masách aktivují agresi nebo pocit naděje pro budoucnost. Příklady jejich využití kněžími nalezneme jak v historii vojenských expanzí na vlajkách a štítech, tak v současné době v náboženských institucích. Dává možnost hlouběji pochopit, jak se buduje pevný vztah muže a ženy, manželství, jaký je význam rodiny, co je to sexuální energie a jak ji ovládat, co je to opravdová Láska i co je důležité při výchově dětí. Kniha AllatRa nabízí bezprecedentní model lidské společnosti, která dokáže fungovat bez politického a kněžského systému. Je to životní encyklopedie prapůvodních Znalostí o světě, společnosti a člověku, fundament pro duchovní probuzení a radikální transformaci Člověka i celého Lidstva....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/199350/allatra-199350.jpg 4.611
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Ibis

ALLATRA (2013)

Kniha AllatRa

Terva

Otroctví nikdo nezrušil,
pouze ho zdokonalil
a dobře zakamufloval za demokratickou svobodu,
když právě tím vytvořil
pouze iluzi svobody a rovnosti.

Každý člověk je vlastně sám sobě Bohem.

V této knize vás nechtějí přesvědčovat, že je snad jen jeden Bůh, i když je trojjediný, ne tak to není. Toto je kniha o reinkarnaci a nebo o uvědomění si duše. Lidskou mysl tak v tomto svazku čekají jen dvě věci. Buď je to neustálá reinkarnace, bez toho, že by si člověk pamatoval, co prožil dříve, nebo si člověk musí uvědomí svou duši, zřeknout se materiálních věcí a tím přetrhne šňůru reinkarnací a může tak postoupit o level dál.

Citát: Materiální podstata – to je diktatura mrtvoly!

Kam postoupí není zas až tak důležité, mě spíš napadlo, že to vlastně znamená konec těch reinkarnací. Tak mi pak řekněte, co je život věčný. Třeba se mi ty reinkarnace líbí. V tomto životě mám třeba tak trochu strach z pavouků. Jsme arachnofobik. Podle této knihy se tak v příštím životě pravděpodobně převtělím do pavouka. A mě to docela láká. Já budu zlej a jedovatej pavouk. Akorát netuším, jakou fóbii mají pavouci. Možná mají někteří strach z much, možná mají strach, že jim dojde semeno na pavoučí sítě nebo mají strach z lidí. A možná to znamená, že až mě nějaký idiot arachnofobik zašlápne, budu v příští reinkarnaci inkubovat do člověka – hurá, už jsem zase tady, světe boj se!

Malá ochutnávka:
Když počet skutků pro dobro kvůli poznání pravdy bude mnohem větší, než počet slov od rozumu v zájmu ega, pak poznáš to jediné zrno pravdy.

Ta podstata ukončení reinkarnačního cyklu je však podivná. Musí se člověk zbavit materiálních věcí jako jsou peníze, drogy, chlast a všechny další ty věci kolem. Což je ve své podstatě neuskutečnitelná věc. Dám příklad: vyzývám vás, aby jste zítra ráno nešli do práce, zahodily klíče od bytu, hodili auto ze skály, spálili kreditní karty a...... no a jste v prdeli. Co asi budete tak na tomto světě dělat? Logické, budete mít hovno, žít na ulici, smrdět – budou z vás bezdomáčka, sociálka po vás ani neštěkne. Reinkarnace nereinkarnace.. To je diléma, co?

Citát: Bohužel si dnešní svět zapomíná přát lepší svět.

Ať mi spisovatelka Anastasia Novych netvrdí, že žije na Ukrajině v zemljance a knihy píše na papyrus černým uhlím. Nějak se živit musí a materiálně právě získala další peníze už jen tím, že jsem si knihu koupil. V knize se však dá najít spousty rozumu, poučení a dost věcí z historie různých náboženství, států a nauk z celého světa. Je to taková povedená příručka a když vynecháte ty věci okolo duše a reinkarnací, získáte z této knihy i dost dobrých rad, jak žít a přežívat. Zajímavá je například část o voňavkách. Tady se mnohému o vůních přiučíte. Vrcholem toho všeho pak je tvrzení skoro na konci knihy, že ti co pijou a berou drogy jsou určeni k neustálým reinkarnacím a nikdy nesplynou se svou duší. No a je to. Jsem v prdeli. Ať si paní spisovatelka myslí, co chce, já se piva nikdy nevzdám!!!!! V příštím životě ze mě bude asi chmel.
A nebo Groot. Ale jedno vím zcela určitě. Já se vrátím!!!!

Citát: Znaky, to je právě ten nástroj vlivu, který zaručeně působí na podvědomí jakéhokoli člověka.

S obrovskou částí věcí v této knize nesouhlasím, ale z velkou částí zase jo. Je to takové na vahách. Nejdříve jsem knihu nechtěl vůbec hodnotit, z prvu jsem jí chtěl dát odpad, ale po kompletním dočtení musím uznat, že to má něco do sebe. A přinejmenším ráno nepřijdu o auto, žádné nemám. A tak dávám tomuto naučnému příběhu čtyři hvězdy a jdu hledat ten bod ve Vesmíru, kde se....vožeru jako prase.

nothing_forever
16.10.2017

Zásadní kniha, která dává odpovědi na otázky kdo nebo co jsem, co mám dělat a co se stane se mnou, když to neudělám anebo udělám. Taky se dozvíte, že křesťanská teze o jediném lidském životě zde na Zemi se se nijak nevylučuje s teorií o reinkarnaci. Všechno do sebe překvapivě zapadá. Kniha mi poskytla odpovědi a vysvětlení mnoha zásadních otázek, ale taky přinesla otázky nové.
Prvotním kritériem toho, že někdo zná Pravdu, nabízí vám ji a nemusí to být podfuk, je to, že za to nechce nic. A tato kniha to splňuje, protože když se spokojíte s elektronickou formou, můžete si ji oficiálně zdarma stáhnout ze stránek vydavatelství ve vícero jazycích a taky jako audio knihu. Já jsem však ještě nepřekonal svou materiální touhu tuto knihu vlastnit jako hmotný objekt.