Mega hustá partička

Mega hustá partička https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172668/mid_mega-husta-particka-eqa-172668.jpg 4 114 10

Alice a... / Alica a... série

Tak tohle je fakt totální trapas! Alice a její mega hustá partička jedou na školu v přírodě. Jenže... Na výlet jede i trumbera Feargal, s kterým Ali kdysi skoro chodila, zamilovaná Sandie si pořád esemeskuje a Kyře se líbí nový učitel Adam. Dá se tohle vůbec všechno přežít?

AmeQ
24.03.2023 4 z 5

dobrá kniha, jenom jsem jí měla číst asi až budu trošku starší

sgjoli
25.09.2022 5 z 5

Příběh o tom, která se výlet může zvrtnout v sérii průšvihů, z nichž pak později budou zábavné historky k vyprávění. Takhle mi ta kniha přišla. Dost na tom, že člověk musí trávit čas s lidmi z vlastní školy, s nimiž si třeba nesedne, ale když se tam do toho připlete ještě partička z jiné školy... to je pak o zážitky postaráno. A tady to fakt platí. Alice se chtě nechtě musí snažit vybruslit z řady nepříjemných situací. Ale autorka to uměla vykreslit s humorem sobě vlastním a ve výsledku to byla jízda, u které jsem se prostě bavila. Zároveň jsem měla pocit, jako bych byla na místě a všechno prožívala na vlastní kůži. Myslím, že změna prostředí téhle sérii prospěla a autorka do toho zase zavála nový čerstvý vzduch.

mia.com
22.08.2018 4 z 5

Další fajn díl, baví mě i v dospělosti. Ráda se vracím do Alčina světa :)

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Zajímavý příběh, kterým rozhodně nepohrdne žádná dospívající slečna.

KaktusÁja
03.07.2016 5 z 5

Jedna z nejlepších knížek ze série

nicky_f
02.05.2015 5 z 5

Jeden z velmi podařených dílů. :)

TessDragon
02.09.2012 5 z 5

Série: Alice a ... . Tuto sérii jsem naprosto milovala. Alice je velmi vtipná a blázen. Oblíbila jsem si celou rodinu a mimo to i Alfieho. Rozhodně doporučuji, sice je Alice 13 let, ale myslím, že knížku si můžou přečíst i starší. ;)

Megii
29.09.2011 5 z 5

Joo... další podařená knížka. Ali má podle mě smůlu ve všech dílech, ale největší asi v knize Dóóóst dóóóbrý mýdlo.

Katee
23.08.2011 5 z 5

Je to sranda a Ali má v téhle knížce fakt smůlu... :D

Tuffy
29.12.2010 3 z 5

Jóóó, kolik času jsem strávila nad knížkami od této spisovatelky. V mladším věku jsem ji opravdu "žrala" a série Alice a dóóst dobrý... jsem si nemohla vynachválit. Humorné, jednoduché čtení pro odpočinek. :)