Vražedný žár

Vražedný žár https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/4437/bmid_vrazedny-zar-p6F-4437.jpg 4 11 2

Alexandra Cooperová série

Na okresní prokuratuře, kde pracuje jako žalobkyně Alexandra Cooperová, není nález těla ničím neobvyklým. I když se jedná o tělo mladé dívky, která byla před smrtí spoutána, mučena a znásilněna. Neobvyklé je spíše místo nálezu – opuštěné přístaviště v jižním výběžku Manha.anu. Lodě, které odtud vyplouvají, míří pouze jedním směrem. Na neobydlený ostrov Governor´s Island, kterému se také říká Ostrov duchů. Zavražděná oběť je identifikována jako příležitostná prostitutka, mezi jejíž klienty patřily vysoce postavené osoby. Seznam klientů se však ztratil a detektivové Mike Chapman a Mercer Wallace po něm marně pátrají stejně jako po brutálním vrahovi.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Deus

Killer Heat , 2008

maličkán
15.06.2019 2 z 5

Po knize Zlá krev jsem dala ještě autorce šanci, no bohužel, ani tato mě neoslovila. Dalo mi velkou práci se dostat do konce, nakonec jsem ji za dlouhou dobu dočetla, ale už to vzdávám. Další díl nedám.

petruska85
27.05.2011

Naprosto skvělá autorka, která umí napsat krásné detektivky. Všechny její knihy jsou skvělé.

Linda Fairstein
americká, 1947