Ostrov kostlivců

od:

Ostrov kostlivců

Alex Rider, „nezletilý James Bond“, je pro britskou zpravodajskou službu MI-6 užitečný způsobem, jakým by dospělý člověk nikdy být nemohl. Nyní opět potřebují jeho pomoc. Rutinní obhlídka wimbledonského tenisového turnaje však spustí děsivý řetěz událostí a Alex je nucen prchat před čínským zločineckým gangem. Protože se mu... celý text

Alex Rider, „nezletilý James Bond“, je pro britskou zpravodajskou službu MI-6 užitečný způsobem, jakým by dospělý člověk nikdy být nemohl. Nyní opět potřebují jeho pomoc.
Rutinní obhlídka wimbledonského tenisového turnaje však spustí děsivý řetěz událostí a Alex je nucen prchat před čínským zločineckým gangem. Protože se musí skrývat, MI-6 ho pošle na Cayo Esqueleto – Ostrov kostlivců –, což je ostrov nedaleko Kuby. Tam na něj čeká generál Alexej Sarov – šílený Rus, který má v plánu přepsat dějiny světa.
Alex čelí největšímu nebezpečí, jaké dosud zažil. Sám, vybaven jen hrstkou důmyslných technických pomůcek, musí nad Sarovem vyhrát chytrostí, protože s každou další vteřinou se přibližuje konec… méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/55_/553/ostrov-kostlivcu-553.jpg 4.597
Série:

Alex Rider (3.)

Originální název:

Skeleton Key (2002)

Žánr:
Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, BB art
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Přidat komentář
syskas
12. února

"Bondovky" nemám rada. Ale táto 14 ročná verzia Bonda ma príjemne prekvapila. Príjemné čítanie, dej mal spád, primerane postáv, takže som sa v tom nestrácala.

hana4834
10. února

není nad Alexe....

AjťačkaTýnka
29.08.2013

Kniha mě nezaujala tak moc, jako první díl. Ale pořád je to čtivé :)

Phoenix16.cz
04.08.2013

Alex je v další nemožné situaci, že které musí nějak vybruslit, jinak jistojistě zemře. A opět něco vymyslí. V tomto díle bylo poměrně dost postranní úmyslů, které postupně vyplouvaly na povrch.

Issiriana
07.01.2013

Při čtení se mi tajil dech (jako u všech knih od Anthonyho ^ ^), nemohla jsem se dočkat, jak se Alex z nebezpečím vypořádá tentokrát. Rozhodně stojí za přečtení! Pět hvězdiček zaslouženě a jsem zvědavá na další díly.

bibi.r
28.11.2012

Pravá bondovka pro puberťáky.

Eneo
02.08.2012

Připodobnění k Bondovi je i v tom, že vám stačí přečíst jediný díl a máte rysy všech :)