Alergie

Alergie na potraviny nás může zaskočit v jakémkoliv věku. Těžko se tato problematika vysvětluje malým dětem. Tato citlivá knížka podává pomocnou ruku. Co je to alergie? Když máme potravinovou alergii, znamená to, že nám nějaké jídlo může ublížit? Hynek jednoho dne ochutná burské oříšky a najednou ho celé tělo svědí. Bude se muset celý život hlídat, aby náhodou nějaký nesnědl? Možná si i ty právě pokládáš stejné otázky jako Hynek. Někdy máme stejnou potravinovou alergii jako naši rodiče, a jindy je záhada, proč zrovna toto jídlo nesneseme. Tato knížka z řady "moje malá proč" ti pomůže porozumět tomu, proč to tak je. Moje malá proč, to jsou přívětivé knížečky, které pravdivě odpovídají na otázky, jež se dotýkají životů dětí. Vypracováno s odbornými radami pediatra....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/422653/alergie-moje-mala-proc-GXQ-422653.jpg 3.52
Literatura naučná, Pro nejmenší
Vydáno, Svojtka & Co

Les allergies alimentaires

Kniha Alergie

bibi.r
02. prosince

Edice Moje malá proč velmi dobře vysvětluje problémy, které děti nebo třeba jejich kamarádi mohou mít. Dává hodně věcí do kontextu.
Kniha byla navíc napsána ve spolupráci s dětským pediatrem a to je určitě dobře.

alergie

Autoři knihy