Alchymie tvoření života

Alchymie tvoření života https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460400/bmid_alchymie-tvoreni-zivota-DqQ-460400.jpg 4 5 2

Alchymisté hledali kámen mudrců, který se snažili hledat ve spojování vnějších chemických sloučenin. Netušili, že skutečná alchymie leží v našem nitru. Tam je potřeba umět používat, míchat a vytvářet nové sloučeniny, které vedou k nalezení kamene mudrců – pochopení věčného života a schopnosti tvoření života. Život je tvoření a neustálé plynutí událostí. Je to alchymistický proces našich polaritních myšlenek, pocitů, konání, víry, poznání, vědomí a nevědomí, skrz které je tvořena naše realita. Jak a čím si tvoříme svůj osud? Jak se stát jeho vědomým tvůrcem? Čtení knihy vás může inspirovat k důvěře a objevení své vlastní síly uvnitř sebe sama, zviditelněním univerzálních zákonů, které jsou platné v jakékoliv době…... celý text

Janka7
23.02.2021 4 z 5

Moudrý návod na život v několika kapitolách. Jak pochopit život, jak si tvoříme náš osud? Jak se stát vědomým tvůrcem svého příběhu? Můžeme změnit úhel pohledu a spatříme jinou realitu. Vyslat pochopení, soucítění, nemusíme hned reagovat.
Božská přirozenost má v sobě sílu stvoření, čestnost, pravdu, lásku a ctnosti. Hezké milé čtení.

JoanDino
16.02.2021 4 z 5

Kniha laskavými a moudrými slovy shrnuje do příjemně krátkých kapitol hlavní témata, kterými prochází "hledající" na své cestě. Pokud cestou sebepoznání jdete delší dobu, tak vám nepřinese asi nic nového, ale díky použití jiných slov než slýcháme obvykle vám může přinést něco "objevného".

Petra Nel Smolová
česká, 1974
2020  88%Alchymie tvoření života
2021  86%Skryté životní cykly

Kniha Alchymie tvoření života je v