Ako zhmotniť svoje túžby

Ako zhmotniť svoje túžby https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344595/bmid_ako-zhmotnit-svoje-tuzby-jzE-344595.jpg 4 4 2

Táto knižka zhŕňa podstatu učenia, ktoré vám umožní mať to, čo chcete, a žiť radostný, naplnený život. V našej realite pôsobia vesmírne zákony, ktoré sú určujúce pre všetko, čo zažívame a čo sa deje. Keď tieto zákony pochopíte a naučíte sa zopár jednoduchých, no zásadných praktických postupov, budete si môcť vedome vytvárať svoj vlastný život a napĺňať svoje túžby vo všetkých životných oblastiach, či už sú to vzťahy, financie, zdravie, práca alebo čokoľvek iné. Sme totiž slobodné tvorivé bytosti a všetko, čo sa nám deje, si sami vytvárame.... celý text

Duchovní literatura
Vydáno: , Eugenika

Manifest your Desires , 2008

janarzk
10.10.2017 3 z 5

Kdybych měla hodnotit pouze provedení knihy, tak by to bylo určitě plných pět hvězd. Jak už tu je psáno, nádherné ilustrace, barevné provedení, křídový papír... Když ji vezmu do ruky a jen tak si v ní listuji, působí na mě velmi pozitivně a vyvolává ve mně příjemné pocity. U mě je však problém v tom, že se s tímto učením úplně neztotožňuji. Ale i přesto jsem si v ní našla pár poselství, která mě oslovila :-)

Lynxova
30.09.2017 3 z 5

Kniha obsahuje denní afirmace, graficky hezky provedené, barevné, kvalitní křídový papír, ale pokud jste již četli některé další knihy manželů Hicksových, pak vás nemusí, stejně jako mě, oslovit. Stylově hodně podobná knize Denní naučení Rhondy Byrne.