Ako prežiť kreténov

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

A tiež ako sa nestať jedným z nich. Mám čo do činenia s kreténom (alebo bandou kreténov). Pomoc! Čo mám robiť? Robert Sutton predkladá rady, ako zaobchádzať s ľuďmi, ktorí na ostatných pôsobia tak, že ich systematicky deptajú, urážajú, ponižujú, vysávajú ich a všemožne im otravujú život. Kniha je zameraná na pracovné prostredie, ale jej odporúčania možno rovnako dobre uplatniť pri stretnutí s kreténmi kdekoľvek inde. Môžu byť inšpiráciou, ako sa darebákom každého druhu vyhnúť, ako sa proti nim brániť, ako s nimi bojovať a ako sa ich zbavovať alebo pri najhoršom aspoň ako ich (dočasne) lepšie znášať....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/430770/ako-prezit-kretenov-kMm-430770.jpg 2.78
Žánr
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Lindeni
Orig. název

How to Deal with People Who Treat You Like Dirt, 2017

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Ako prežiť kreténov

Přidat komentář
JanaDobby
04. ledna

Kniha je absolutní ztrátou času, naláká vás zajímavý obal a vtipný název. Nicméně praktické rady nic moc, jedná se spíše o souboj zážitků, přirovnání apod. Za mě nemá cenu číst.

asanita
01.09.2019

Jak přežít kretény jsem přečetla už před delší dobou, přičemž jsem knihu dostala jako dárek. Občas mívám s kretény problém, a proto jsem doufala, že mi Robert I. Sutton pomůže se s nimi vypořádat. Částečně jsem v tomto předpokladu měla pravdu, poněvadž kniha obsahuje příběhy ostatních lidí, již mají s kretény problém, a tak mohou jejich příběhy působit motivačně. V publikaci můžeme také nalézt techniky, jak se kreténům vyhnout, mentální triky a tzv. obranu útokem. Musím ale přiznat, že tyto rady nebyly nijak převratné a myslím, že by na ně většina lidí bez problémů přišla sama. Přesto ale zastávám názor, že je dobré mít všechny strategie sepsané v závěrečných shrnutích, tak jak je tomu v Jak přežít kretény, v důsledku čehož se můžete k radám pohodlně vracet. Přijde mi, že by kniha mohla být klidně o polovinu kratší, přičemž by to informace v ní obsažené nijak zásadně neovlivnilo.

Autor a jeho další knihy

Kniha Ako prežiť kreténov je v

Právě čtených2x
Přečtených13x
Čtenářské výzvě3x
Knihotéce21x
Chystám se číst42x
Chci si koupit23x