Akce atentát

Utajovaná fakta - archivy promluvily - stopy k dalším zrádcům?
Dokumentární fotografie s textem podávají svědectví o atentátu na říšského protektora R. Heydricha.

https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59900/akce-atentat-59900.jpg 4.934

Kniha Akce atentát

marekpreucil
19.09.2020

Vynikající zážitek.

MilanCFC
10.02.2020

Obdivuhodná práce pana Čvančary, ale toho, kdo ho zná, to vlastně vůbec nepřekvapí. Jsem moc rád, že ji mám ve své knihovně.

milan.krimsky
12.11.2019

Velmi pozoruhodná kniha o parašutistech a jejich dílčím úkolem ve fotografiích s podrobným vysvětlením; hodí se jako pomůcka pro další četbu ohledně válečných operací na našem území

Lucek
09.09.2019

Ufff...

KURACHJO2018
17.12.2018

Na dokumentech v této knize je názorně vidět, že ten , kdo tuhle knihu dával dohromady byl znalec v oboru a ne žádný lovec senzací. Rozhodně pro zájemce této doby naprosto ojedinělé zpracování a nelze jinak, nežli doporučit.

Stolda
29.11.2017

Naprosto super kniha, pan Čvančara má tuhle dobu naprosto vypilovanou a knihy v jeho režii bezkonkurenční.

Bumeso
11.09.2017

Tato kniha na rozdíl od obrázků sice písmeny příliš neoplývá, ale přesto vám podá spoustu zajímavých informací o atentátu na Heydricha. Doporučuji.

DennisMoore
04.10.2016

Nenápadná útlá kniha v měkkých deskách, v níž je toho ale opravdu hodně. Kvanta fotografií a strohé, nicméně věcné popisky z ní dělají ideální věc nejen pro všechny, kteří se právě vrátili z kina z Anthropoidu a chtějí se o atentátu na Heydricha dozvědět víc. Není to žádná laciná honba za senzacemi, jak by se mohlo zdát z jejího stručného obsahu, a rozhodně by si zasloužila druhé vydání, protože paperback jsem za tu dobu, co ho mám, už dost ohmatal.