Adventní čtení I

Adventní čtení I https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292030/bmid_adventni-cteni-i-QrK-292030.jpg 4 6 2

Adventní čtení je ilustrovaná knížka povídek od 24 autorů našich i zahraničních – Zdeněk Svěrák, Tereza Říčanová nebo Stephen Leacock. Povídky jsou zavřené (japonská vazba), musíte každý den adventu odtrhnout proužek po straně a povídku objevit. Přes den Vám na stěně visí kalendář s pomalu přibývajícím obrazem, navečer se stává knížkou ke společnému čtení. Na Štědrý den pak máte knížku hotovou a můžete si ji dát do knihovny nebo třeba pod stromeček.... celý text

knihovna1
09.11.2022 4 z 5

Knížka má vánoční a zimní atmosféru. objevila pro mě i nové autory a autorky. Hned jsem si je vyhledala tu v Databázi knih a jsem inspirována k přečtení dalších děl. Knížka obsahuje milé a jemné ilustrace od Martiny Špinkové - dvorní autorky nakladatelství Cesta domů.

KatkaLas
29.11.2021 5 z 5

Tuhle knihu čtu od jejího prvního vydání každé Vánoce, je hřejivá, laskavá a plná zajímavých povídek, které v človku nevyvolají depresi, což o Vánocích vítám.