AC/DC - Kompletní příběh

Kompletní příběh skupiny AC/DC z úspěšné edice legendárního britského magazínu Classic Rock. Od lidí, kteří byli a jsou celou dobu u toho! Rozhovory, které jinde nenajdete, unikátní archivní fotky. V podobě více než 140stranového bookazinu, na velkém formátu, s leskou obálkou.

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460979/ac-dc-kompletni-pribehdZioYB-kbB-.jpeg 3.43

Kniha AC/DC - Kompletní příběh

1972Sixo
05.04.2021

Okrem samozrejmej vaty typu 30 najlepších skladieb kapely, alebo niekoľkokrát prezentované covery albumov, tu chýbajú aj komplexnejšie rozhovory s členmi kapely. A tak tu máme rozhovory z druhej až tretej ruky a rozhovory, ktoré sú totálne zbytočné (napr. s cudzím bubeníkom, ktorý prišiel na konkurz AC/DC). Plusom je kult okolo zosnulého charizmatického Bona, čo zaplňuje 1/3 bookazinu, alebo úprimné výroky (ešte stále) súčasného speváka Briana. Fajn je aj, že bookazin je aktualizovaný posledným albumom "Power Up" a slušné sú aj (kedysi tak raritné) fotografie. Prvýkrát som videl Angusa, ktorý sa neksichtí. Ale teraz v dobe internetovej to nie je až taká rarita ako pred 30 - 40 rokmi. Ale hele, i chybička se vloudila, na strane 34 je Angus chybne označený ako Malcolm.