ABC účetnictví

ABC účetnictví
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210585/bmid_abc-ucetnictvi-GqU-210585.jpg 5 1 1

Soubor praktických informací o metodách, formách a technikách účetnictví, o jeho praktickém vedení a využívání při rozborech a kontrole, při řízení a na jiných úsecích hospodářské praxe. Vedle výkladů pojmů a vztahů obsahuje řadu praktických příkladů k vedení účetnictví a návodů pro využití jeho ukazatelů. Vhodná příručka i pro studující všech škol ekonomického směru.... celý text

draka
30.07.2020 5 z 5

Opravdu dobrá, názorná příručka vydaná sice ještě v době hluboké normalizace. Ale základy účetnictví se prakticky nemění, aktiva-pasiva, má dáti-dal, rozvaha-výsledovka, … . Je toho hodně, co musí znát účetní. Náročný obor, vyžadující si neustálé reagování na dílčí změny, vzdělávání a doplňování si vědomostí na kurzech a seminářích.
Dnes to platí dvojnásob. Práci účetního, u větších firem ekonomického úseku, může potom následně „ohodnotit“ i Finanční úřad. Z příručky jsem i později čerpal informace, jak při dalším studiu, tak i v praxi.

ekonomie příručky

Autorovy knížky