...a v zádech měli smrt

...a v zádech měli smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37863/a-v-zadech-meli-smrt-37863.jpg 4 9 5

jan.para
29.11.2021 3 z 5

V knize nalezneme popis činnosti výsadku S1, osudy dětí a manželky Ludvíka Svobody během války a jeho činnost do roku 1942 v SSSR. V knize nalezneme i spoustu dobových záznamů gestapa.

Pavelpi
08.01.2020 5 z 5

Autor píše dobře a kniha je psána takovým lidovým jazykem.Příběhy rodiny prezidenta Svobody mi byly známé z jiných knih,přesto jsem to četl rád znovu.Myslím,že autor pomocí svého stylu psaní umí přiblížit svou knihu čtenářům tak,že jí každý rozumí.

Akula
16.06.2018 5 z 5

Velmi čtivě napsáno. Po dřívější glorifikaci se na ty, kteří osvobozovali naši vlast "z východu" trochu zapomíná. Příjemně se četlo, doporučuji.

Dant76
31.01.2016 4 z 5

Kniha o odboji za druhé světové války, první polovina knihy byla méně záživnější, druhá půlka byla již přímo o osudech výsadku S1 ze SSSR a lidech, kteří jim pomáhali. Docela pěkně napsáno. Stojí za přečtení, aby se i dnes vědělo co museli lidé prožívat za protektorátu a jak těžké to měli.

vitavita
10.03.2012 5 z 5

Je to nejen osudy výsadku S1, ale především osudy Manželky Ludvíka Svobody Ireny, syna Mirka a dcery Zoe.
Přečtěte a nebudete litovat.