A hvězdy mi daly tebe ekniha

Emma nikdy neztratila naději na Lucasovo uzdravení. Když náhle vstane ze smrtelné postele, jsou všichni natolik překvapení, že si nikdo nevšimne, že něco je špatně. Podezření má jen Emma. Lucas podivně mluví, nevzpomíná si na jejich společné zážitky, a dokonce ani jeho vlastní pes ho nepoznává. Co se stalo s tím Lucasem, kterého milovala? Má jeho záhadné uzdravení něco společného s paprskem světla, který se noc předtím objevil na jeho zahradě?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420330/a-hvezdy-mi-daly-tebe-ttT-420330.jpg 3.381
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno (ekniha), Fragment (ČR)

From a Distant Star, 2015

Kniha A hvězdy mi daly tebe

petrzel

Kniha se mi líbila.Krásný příběh napínaví děj.

zulvisek

Náhodou mně se to docela líbilo, bylo to zas něco jiného a bylo to čtivé

petrzel

Nádherná kniha se zajímavým a krásně zpracovaným tématem.

Bebe2004

Sci-fi ani fantasy nejsou úplně můj šálek kávy, na druhou stranu jsem s touto knížkou neměla problém. Příjemně se četla a jsem si jistá, ž existuje spousta lidí, co v ní najdou zalíbení.

juni

Zajímavý příběh...

petusska01

Musim sa priznat, ze toto je jedna z dvoch knih ktore som nedocitala. Dej je samozrejme neokukany, anotacia zaujimava ale ako nevtiahlo ma to do deja vobec. Rozumiem ze mozno to ma pomalsi zaciatok ale na mna az prislis pomaly, postavy mi zvlast sympaticke neboli a celkovo som sklamana.

Pavca1

Kniha má zajímavý děj. Je to první knížka, kterou jsem četla s podobným dějem. Ze začátku mě moc nezaujala, ale po 5 kapitole už jsem se do toho začetla. Líbila se mi, ale najdou se i lepší.

Majka1979

Kniha sa mi veľmi páčila. Od začiatku bola zaujímavá, nenudila som sa ani chvíľku a tešila som sa z každej strany a hlavne som bola veľmi zvedavá, ako sa to všetko rozmotá a vyrieši.

Všude dobře, doma nejlíp
Všude dobře, doma nejlíp