Všichni do jednoho

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Striptérka dotančila. Leží v zanedbané uličce mezi domy a její kdysi pyšná ňadra hyzdí rukojeť nože zabodnutého s brutální silou. Se silou, jakou dokáží vyvinout jen nadpozemské bytosti nebo šílenci. Nejspíš však obojí naráz, Anděl pomsty podepsaný pod dopisem, nalezeným v jejím pokoji, o tom svědčí. Pak kdosi podomácku vyrobenou bombou vyhodí do povětří kostel v ghettu. Už tak napjatým vztahům mezi bílou a černou komunitou čin neznámého fanatika rozhodně neprospěje. Do cesty vrahovi se kdovíproč připlete sváteční hipík. Nikdo nechápe motiv, ale mrtvola po jeho stanovení přímo volá. A k tomu všemu je Andy v nemocnici. Kolega Andy Parker, detektiv z oddělení vražd, se připletl do cesty dvěma výstřelům neznámého útočníka a teď bojuje o přežití. Tyto čtyři zločiny nemají podle všech známek nic společného. Pouze to, že k nim došlo v rozmezí čtyřiadvaceti hodin a místa, kde se odehrály, jsou na plánu města nemile blízko u sebe. Tak blízko, aby pěkně znepříjemnily sobotu detektivům jediné policejní stanice, 87. revíru......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2512/vsichni-do-jednoho-2512.jpg 4.476
Série

87. revír 25.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, BB art
Orig. název

Hail, hail the gang’s all here!, 1971

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Všichni do jednoho

Přidat komentář
konicekbily
18. února

Příběh napsaný stylem jakým autor píše - policejní práce 87.revíru během dne i v noci. Tentokrát mi připadá, že případů bylo více a ztrácel jsem se v ději. "Možná méně by bylo pro čtenáře více!"

tygřík2
31. ledna

Páni, to byl na 87. šrumec! Nevěděla jsem, kam se dřív vrtnout, abych vyšetřování všech případů stihla! Nakonec jsme to, páni detektivové a já, dovedli do zdárného konce, ale byla to šichta skoro až do rána!


jarunka54
06.05.2019

Na to, že jsem zvyklá na Steve Carellu a jeho spolupracovníky, tak tady byla i druhá parta kde byl samozřejmě pohotovostně povolán i Steve.
Jiná, ale též dobrá kniha.

denča1000
15.05.2017

Oproti jiným dílům, byl tenhle vcelku krátký a především dost zamotaný. Odehrávalo se zde tolik trestních činů, až se v tom člověk ztrácel a neustálé přeskakování pasáží, mě opravdu mátlo. Jinak mám knihy tohoto autora velmi ráda, neboť se mi líbí, jak příběhy popisuje. Je to jako realita a strašně se mi líbí dialogy mezi detektivy a podezřelými, nebo vyslýchanými. Také popis osob, míst a detaily místností dávají na příběhu to vžití se čtenáře do děje.

rtesarova88
28.12.2013

Příběh pěkný, jen jsem se velmi ztrácela ve jménech.

Mr. Mercedes
28.08.2013

Trošku som sa v tom strácal, ale inak to bolo skvelé.