Všichni do jednoho

Striptérka dotančila. Leží v zanedbané uličce mezi domy a její kdysi pyšná ňadra hyzdí rukojeť nože zabodnutého s brutální silou. Se silou, jakou dokáží vyvinout jen nadpozemské bytosti nebo šílenci. Nejspíš však obojí naráz, Anděl pomsty podepsaný pod dopisem, nalezeným v jejím pokoji, o tom svědčí. Pak kdosi podomácku vyrobenou bombou vyhodí do povětří kostel v ghettu. Už tak napjatým vztahům mezi bílou a černou komunitou čin neznámého fanatika rozhodně neprospěje. Do cesty vrahovi se kdovíproč připlete sváteční hipík. Nikdo nechápe motiv, ale mrtvola po jeho stanovení přímo volá. A k tomu všemu je Andy v nemocnici. Kolega Andy Parker, detektiv z oddělení vražd, se připletl do cesty dvěma výstřelům neznámého útočníka a teď bojuje o přežití. Tyto čtyři zločiny nemají podle všech známek nic společného. Pouze to, že k nim došlo v rozmezí čtyřiadvaceti hodin a místa, kde se odehrály, jsou na plánu města nemile blízko u sebe. Tak blízko, aby pěkně znepříjemnily sobotu detektivům jediné policejní stanice, 87. revíru......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2512/vsichni-do-jednoho-2512.jpg 4.476

87. revír 25.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, BB art

Hail, hail the gang’s all here!, 1971

Kniha Všichni do jednoho

konicekbily

Příběh napsaný stylem jakým autor píše - policejní práce 87.revíru během dne i v noci. Tentokrát mi připadá, že případů bylo více a ztrácel jsem se v ději. "Možná méně by bylo pro čtenáře více!"

tygřík2

Páni, to byl na 87. šrumec! Nevěděla jsem, kam se dřív vrtnout, abych vyšetřování všech případů stihla! Nakonec jsme to, páni detektivové a já, dovedli do zdárného konce, ale byla to šichta skoro až do rána!

jarunka54
06.05.2019

Na to, že jsem zvyklá na Steve Carellu a jeho spolupracovníky, tak tady byla i druhá parta kde byl samozřejmě pohotovostně povolán i Steve.
Jiná, ale též dobrá kniha.

denča1000
15.05.2017

Oproti jiným dílům, byl tenhle vcelku krátký a především dost zamotaný. Odehrávalo se zde tolik trestních činů, až se v tom člověk ztrácel a neustálé přeskakování pasáží, mě opravdu mátlo. Jinak mám knihy tohoto autora velmi ráda, neboť se mi líbí, jak příběhy popisuje. Je to jako realita a strašně se mi líbí dialogy mezi detektivy a podezřelými, nebo vyslýchanými. Také popis osob, míst a detaily místností dávají na příběhu to vžití se čtenáře do děje.

rtesarova88
28.12.2013

Příběh pěkný, jen jsem se velmi ztrácela ve jménech.

Mr. Mercedes
28.08.2013

Trošku som sa v tom strácal, ale inak to bolo skvelé.