7 dní hříchů: Román o zradě, lásce, přátelství

7 dní hříchů: Román o zradě, lásce, přátelství https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/133683/bmid_7-dni-hrichu-ieC-133683.png 4 80 24

Příběh inspirovaný skutečnými událostmi v poválečném Československu. Útěk mladé ženy českého lesníka je zahalen tajemstvím. Jen ona sama ví, kdo a proč ji pronásleduje. Její svědectví by jí mohlo stát život... Po jejích stopách se vydávají manžel a bratr, Čech a Němec, které svedl dohromady konec války a osud štvanců. Jeden chce zachránit své manželství, druhý hledá po návratu z fronty smysl života. Sedm dní trvající cesta se stává symbolem vzájemného hledání a touze po ztraceném domovu.... celý text

novpol
06.03.2013 4 z 5

Mipo,
vypadá to, že se ozvala potrefená husa. Nemůžete nám sdělit více, než jen poslat jedovatou slinu?

pajunček
26.02.2013 5 z 5

Ano, i takové jsou naše dějiny a je potřeba to připomínat, i když to někoho zjevně dráždí (viz komentář níže - Mipo - je zajímavé, že někomu stojí za 5 nenávistných slov zakládat profil). Kniha každopádně stojí za přečtení, už jen kvůli tématu.

Mipo
26.11.2012 odpad!

Estébácké paměti, kniha na objednávku.

superrodina
21.10.2012 5 z 5

Možná tohle o Češích nechceme ani vědět, ale na Šumpersku se těsně po válce takové věci děly. Hodně dobrá knížka a moc se těším na film. S nabízeným hereckým obsazením věřím, že mě nezklame.